Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elromolhat attól egy páraelszí...

Elromolhat attól egy páraelszívó, hogy a szívóerejének ellenőrzésekor egy letépett papírtörlőt használtam, hogy megnézzem?

Figyelt kérdés
2023. jún. 9. 15:22
 1/8 A kérdező kommentje:

Apa mérges rám, de az egész felület kb. 1/5 részéhez tapadt fel, maximum 4 másodpercig.

Nagyon sajnálom, hogy ezt csináltam. Nem gondoltam, hogy azonnal elrontom.

2023. jún. 9. 15:24
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem romlott el.
2023. jún. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
90%

Miért, azóta elromlott?

Ennyitől nem kellene.

Nem te vagy a hibás.

2023. jún. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szinte teljesen kizárt, hogy ettől azonnal elromoljon.
2023. jún. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy romlott el! Apád egy b..om! Ha az egész felületre tapadt volna fel, akkor sincs semmi baj, mert úgy van kialakítva, hogy a szűrő teljes eltömődése esetén is tud szívni mellette levegőt.

De nem írok többert, majd mérnök úr úgyis kijavít.

A lényeg, hogy a ettől baja nem lett, apád kérjen tőled bocsánatot!

2023. jún. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hat ha ennyitol elromlik akkor az annyit is er... bar kizart dolog inkabb valamit elnyomkodtatok rajta. apad meg menjen azt verje magat mashol
2023. jún. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm. Azóta már jó, szétszedte és újra működk.

Bocsánatot?!

Na, azt nem fog. Nem az a típus.

2023. jún. 11. 07:50
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak bíztatni tudlak, sokaknak eszébe se jutna, hogy így ellenőrizzenek egy páraelszívót. Szerintem ezalapján van műszaki érzéked és nem vagy hülye hozzá, apádnak viszont nincs, ha azt hiszi, hogy ettől elromolhat. Ugyanis a papírtörlőn is átszívja a levegőt...
2023. jún. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!