Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi történt a laptopommal,...

Mi történt a laptopommal, csak fekete töltő képernyő van, mit kell ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Sorozatot néztem, ki akartam lépni a teljes képernyőből, és megszokásból a jobb felső gombot nyomtam meg, ami nem az esc, hanem a kapcsoló gomb, ezért kikapcsoltam a laptopot. Megnyomtam újra, és be is kapcsolt, és amikor egyet kattintottam, hogy be tudjam írni a jelszavamat, nem reagált, ezért még egyszer be és ki kapcsoltam, de a bekapcsolásnál annyi történik, hogy megjelenik az egér nyíl, de csak fekete képernyő van. Mivel tudtam, hogy már alacsony %-on van az aku, ezért megpróbáltam töltőre is tenni, de akkor sem történik semmi. Mit kell ilyenkor tenni?

Ha ez számít, akkor egy féléves Asus laptopról van szó és Windows 11 van rajta.


2023. jún. 10. 10:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Most sikerült bekapcsolnom, de valamiért most mindent hangosan felolvas a laptopom, és nem érzékeli a tálcán az egeremet, és nem engedi, hogy kilépjek a realtek audio console-ból
2023. jún. 10. 10:07
 2/5 A kérdező kommentje:
Sőt, a tálcán még az idő sem vált.
2023. jún. 10. 10:10
 3/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Van ilyen vírus is sajnos, miközben így lerohasztja a gépet, a háttérben már összeszedte a jelszavaid a böngészőből, összetömöríti egy fájlba, elküldi a bűnözőknek.

Nem akarlak ijesztgetni, jelszócserék, vagy minimum győződj meg, hogy mi okozta ezt. Wifit azonnal le kellett volna lőni.

De valószínűleg nem értesz hozzá, az idő pedig megy, szívás...

2023. jún. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ma bekapcsoltam, de lefagyott a kezdőképernyő, töltőre tettem, aztán a crtl+alt+del indításra már reagált, be tudtam lépni. Aztán feldobta az ESET ablakát, ahol négy beállítás is zárolva volt! KI is írta, hogy az ESET sem tudja a routert védeni. Ennek ellenére lefuttattam, de minden rendbe van. Vagyis kiválóan kivédte az ESET a támadást. EZ a TELEKOM hálózata ellen irányult?
2023. jún. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként ethernet kábelen vagyok, nem wifin.
2023. jún. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!