Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nyomtatás nagyon kicsi kártyára?

Nyomtatás nagyon kicsi kártyára?

Figyelt kérdés

Ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném! Körülbelül bankkártya méretű kártyára kellene nyomtatnom, de mindenhogyan megeszi a nyomtató. A méret kb. 5.5x8.5 de ezzel a beállítással is folyamatosan csak elakad középen a kártya a kis és nagy nyomtatóban a bypass tálcából.


Előre is nagyon köszönöm ha tudtok segíteni!!



2023. jún. 12. 20:11
 1/10 Szirty ***** válasza:
40%

Gratulálok a sok lényegretörő és pontos információhoz amivel a választ megtámogatod! :)


A kártya hajlékony? Kemény? Vékony? Vastag? Műanyag? Papír?

A nyomtató lézer? Tintasugaras?

2023. jún. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Vastagabb papír, mint egy kartonlap. Konica a nagy nyomtató, a kicsi HP LaserJet 1500.


Nem vagyok nagy nyomtató művész, mint a kérdésből is látható, bocsi.

2023. jún. 12. 20:46
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ragaszd rá egy A4-es lapra, és úgy küld be a nyomtatóba. Persze előtte kell egy próbanyomtatás, hogy utána oda tájold a kártyát, és a nyomtatandó szöveget ahova kell.
2023. jún. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy hátulján info van, nem tudom leragasztani sajnos.
2023. jún. 12. 20:52
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell full leragasztani, elég a szélét celuxal vagy kétoldalas ragasztó is jó. Jópár éve a volt sógoromék így nyomtatták az ellenőrzőbe az orvos bescannelt pecsétjét ;)
2023. jún. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért akad el, mert nem ekkora méretre vannak tervezve a nyomtatók. Behúzza, de bent már nem érzékeli, hogy hol van, mert kicsi és nem az érzékelőknél van.

Én az ilyeneket úgy szoktam, hogy nagy papírra nyomtatom és kivágom.

Ha már kész kártyára kell nyomtatni, akkor csak a nagy papírra ragasztás lehetséges, különben mindig hibára fog futni a nyomtató - mindegy milyen fajta, hiába jön szirty a szokásos arrogáns habzó szájával.

2023. jún. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Megpróbálom de az a baj, hogy ilyen gyökér dizájnolt a másik fele és félek, hogy lejön a szín, ha meg celluxozom.

De nagyon köszönöm a segítséget mindenkinek!

2023. jún. 12. 21:31
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Szitry már megint bemutatkoztál… 😂
2023. jún. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Szirty ***** válasza:

Tényleg?

Utaltam rá hogy kevés az infó és azt nem szabad ugye?

Rossz kérdés rossz választ érdemel.

2023. jún. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Szirty ***** válasza:
Ha a kártya vastag és kemény akkor hiába ragasztod papírlapra, a nyomtató behúzza de nem tudja a görgők mellett körbefűzni mert ahhoz hajlékonynak kellene lennie.
2023. jún. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!