Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik bluetooth-os hangszóró...

Melyik bluetooth-os hangszóró jobb?

Figyelt kérdés
Bluetooth-szal működő hangszórót keresek, és két modellt találtam amik ugyanabba az árkategóriába tartoznak. Az egyikük a Leerfei E3503-asa, a másik a Genius soundbar 100-a. Mindkettő kb 5-6 ezer ft, és az utóbbiról elég részletes leírást találtam alzán, viszont a leerfei kinézetre jobban tetszik (bár a genius se a világ vége azért). A problémám, hogy egyáltalán nem értek ahhoz, hogy honnan lehetne tudni, hogy melyik a jobb választás. Persze így a téma olcsóbb végén nem is világklasszis teljesítményt várok, de ha már megveszem az egyiket, akkor szeretnék békében nyugodni abban a tudatban, hogy a jobbikat választottam. Az alzás adatok alapján próbáltam kilogikázni, hogy ha ott valami szám nagyobb, akkor az valószínűleg jót jelent, de mivel a másikról nem találtam sokat, az összehasonlítás rész nem igazán sikerült. Előre is nagyon köszönöm ha valaki segít!

2023. jún. 13. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Több időt fordítottál rá, mint amennyit ezek a hangszórók érnek. 5 ezer forintért mindegy melyiket veszek, hasonlóan gagyi lesz.
2023. jún. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem azonos a kategória.

Az előbbi BlueTooth-os, az utóbbi usb, ill. jack-es.

A Leerfei 800 mAh-ás aksija kérdés, hogy meddig bírja.

(Egy másik oldal szerint 1200 mAh.)

A Geniusról van valahol leírás, valószínűleg az usb-n csak tápot kap.

2023. jún. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha bluetooth-os kell, nem kérdés, hogy az első a jó választás.
2023. jún. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!