Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Okozhat halláskárosoðást az...

Okozhat halláskárosoðást az agybadugós füllhallgató??

Figyelt kérdés
2 óránbkeresztül hallgattam rajta zenét átlagos hangerőn, és most tompán hallok. Kimostam a fülem de még mindoh rosz. Mit csináljak? Lehet hogy hallaskárosodásom van??

2023. jún. 19. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Ezekkel a paraméterekkel nem... Teljesen nyilvánvalóan.
2023. jún. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
13%
Agyba dugós? Az meg milyen?
2023. jún. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Ugyanannyira, mint bármilyen más hangforrás. Ha holnapra elmúlik, akkor gondolom nem okozott
2023. jún. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%

Csak olyat használok. Általában full hangerőn. Volt mikor néha pár pillanatig tompábban hallottam, amit teljesen meg tudok érteni. De így 10 év után is eléggé széles frekvencia tartományban hallok, mély és magas hangokat is. Hallás vizsgálaton kitűnően szereplek. Valamint halk zajokra is eléggé érzékeny tudok lenni. Pl most azt is hallom, hogy kint a telek másik felében rezeg a vakond riasztó (én a házban vagyok, ajtók, ablakok zárva, tégla ház, 5centi nikecel).


Ha valami miatt baj van a hallásoddal javasolnám, hogy menj orvoshoz. Ha a füleddel nincs is semmi, akkor más baj lesz.

2023. jún. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Az én fülem is attól romlott el, hogy fiatalkoromban állandóan bőgettem a zenét a fülembe dugott szarral. Nagy májer a négyeske, de majd jól pofára esik ő is.
2023. jún. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Átmeneti küszöbeltolódásod van.

Holnapra nem lesz semmi bajod.

Viszont a _rendszeres_ (és hangos) fülhallgatós zenehallgatás hosszú távon már okozhatja azt, hogy nem átmeneti lesz ez a küszöbeltolódás.

[link]


Vannak olyan szerencsések mint a 4-es akinek saját elmondása szerint még az atomrakéta sem árt meg. De biztos vagyok benne, hogy neki is van problémája ezzel, de neki az a fontos, hogy eldicsekedjen, hogy nagy kertje és háza van. Mondjuk 5 centi szigetelés manapság nevetséges.

2023. jún. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!