Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kimostam az elemet a mosógépbe...

Kimostam az elemet a mosógépben… Oldódhatott ki belőle káros anyag?

Figyelt kérdés
Véletlenül sikerült a mobil cumi streilizálót kimosni a mosógépben a gyerekruhákkal együtt, ami három darab elemmel működik. Kiestek az elemek a mosógépben és a mosógép dobjában voltak. Kivettem őket és újraindítottam a gyerekruhákat. Kifolyhatott valami belőlük? Dobjam ki ezt az adag gyerekruhát? Én puszta kézzel szedtem ki őket, esetleg nekem okozhatott problémát? Nem éreztem marást, vagy ilyesmi…

2023. júl. 1. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elem (már ha szokványos alkáli elemről beszélünk) zárt, a külseje egy - általában - PVC-fóliával burkolt fémház - ha azon nincs sérülés, akkor nagy valószínűséggel nem lesz gond.
2023. júl. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%

"újraindítottam a gyerekruhákat"

Én a windowst szoktam...

2023. júl. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semminek nem lett baja ettől, kivéve valszleg a sterilizálót. Megnyugodhatsz.


Ma már elem lenyelése esetén is megvárják, míg kijön, ha nem akad el, bajt nem csinál. Ha megsérül az elem, és úgy fogod meg, alaposan moss kezet. De az sem halálos, orvost se igényel, ha sérülést nem látsz.

2023. júl. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én véletlenül felmosószert raktam az öblítő helyett.

Az mekkora gond?

2023. júl. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!