Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy működik a vape/e-cigi...

Hogy működik a vape/e-cigi liquid keverés? Mi az az "alap lötty", és "aroma hozzákeverése" dolog? + Utántőltős liquideket lehet itthon kapni, ami már alapból bekevert?

Figyelt kérdés

Rettentően új vagyok ehhez a témához. Még külföldön vettem egy alap e-cigi eszközt, és ott egy 10ml-es liquidet. Gondoltam, hogy itt Magyarországon is majd tudok venni, de aztán megtudtam hogy ez nem lesz ennyire egyszerű.

Szóval, valaki eltudná nekem magyarázni mélyen, hogy hogyan történik a keverés, meg hogy mi kell hozzá? És hogy ezeket honnan lehet megszerezni, rendelni, stb?...

(Egyébként meg tudom, hogy Nemzeti Dohányboltokban lehet venni bekevert liquideket, viszont azt is olvastam, hogy drága és rossz...)


Köszi a válaszokat előre is.



2023. júl. 2. 20:18
 1/3 47. ***** válasza:
2023. júl. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az aromákhoz van egy keverési arány, ha nincs akkor a véleményeknél lehet találni, aztán van egy keverde nevű webes kalkulátor, én azt szoktam használni. [link] ennél figyelmesnek kell lenni mert sok sok mindent be kell állitani.

Vannak longfilek amiket a címkéjéig vagy a flakonba szinte színültig kell tölteni.

Ezeknek vagy kell vagy nem érési idő! aminek kell és nem hagyol akkor erősen rossz íze lesz ami pl, lehet pacsuri íz szag is.

alaplé a VG és PG amit arányoknak megfelelően megvehetsz vagy külön, az e cigi shopokban drága, máshol érdemes megvenni töredék árért.

Én 70/30 vagy 60/40-re kevergetem.

Kellenek hozzá fecskendők tűk üvegflakonok ami nekem pl, 30ml-es, egy kimérő ami 100ml-es. fecskendőből elég 3db 3ml-es kettő 10 ml-es 2db 5-6ml-es.

Nem akarom sorolni mert nagyon bonyolult és hosszú! ott a vaperina fórum! regez be és olvass sokat!

2023. júl. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2023. júl. 19. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!