Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Cyeb led-csereprogramról...

Cyeb led-csereprogramról véleményt tudtok mondani? Megkapta e már valaki? Milyen?

Figyelt kérdés
2023. júl. 3. 12:35
 1/2 anonim válasza:
Mi megkaptuk. Meg vagyunk elégedve, azt kaptuk, amit ígérték. Tartosságáról még nem tudok nyilatkozni, de mivel ingyenes szerintem megéri.
2023. júl. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hardenberg válasza:

Senki se gondolja hogy ez ingyenes. Pénzt nem kell érte fizetned, viszont annál értékesebb dolgot, adatokat: cserébe részletes tájékoztatást adsz a lakásodról/házadról, hány szoba van, milyen izzókat használsz, fel kell tölteni két havi áramszámlát, ahol ott van fehéren-feketén a fogyasztásod és jó néhány más adat. Szép kis profilokat lehet itt felállítani, amit ki tudja mire fognak majd felhasználni, szerintem semmi jóra, ismerve a klímaőrület elharapózását.

Nekem nem kéne az "ingyen" portéka.

Fura ez az egész.

2023. dec. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!