Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kisült a villanyoszlopon egy...

Kisült a villanyoszlopon egy alkatrész az esőzésben és elment az áram, gondolom az egesz utcaban, de nem biztos Ezt érzékelik a központban vagy kell valami bejelentést tenni?

Figyelt kérdés
2023. júl. 13. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Jobb felhívni őket , a házat az el holmikatt áramtalanitsd mert az ingadozás a rendszerterhelés tesztek tönkrevág mindent .
2023. júl. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen érzékelő, de az utcából valaki már biztos bejelentette.
2023. júl. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

+1

Be kell jelenteni telefonon. Településtől függően még az is lehet van az önkormányzatnak IS száma amin segíthetnek.

Elnézést, NE várj arra hogy valaki más bejelenti. Inkább legyen +1 mint senki.

A szomszéd is lehet arra vár hogy "valaki" jelentse... :)

2023. júl. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Monostorpályi?
2023. júl. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vártam kb fél- 3/4 órát és bejelentettem. Nem érkezett hozzájuk bejelentés onnan ahol én lakok, meg szerintem csak én láttam hogy mi és hol történt. Jó is volt mert mire kityotyakodtak a szomszédok már csak jeleznem kellett nekik hogy úton vannak.
2023. júl. 18. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!