Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vásároltam egy időjárás...

Vásároltam egy időjárás állomást : Sencor SWS12500 tip. Hogyan tudom beállítani a napkelte és a napnyugta időt?

Figyelt kérdés

#SWS12500
2023. júl. 20. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha be van állítva a hely és a dátum helyesen, akkor már tudja
2023. júl. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szirty ***** válasza:

A dátumból még nem tudja.

Meg kell adni a pontos időt és a földrajzi pozíciót is ahol van (hosszúság/szélesség).


Egyébként javasolt a leírás tanulmányozása, abban ugyanis ez le van írva.

2023. júl. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt írtam: hely és a dátum.
2023. júl. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szirty ***** válasza:
Jah bocsánat! Igazad van!
2023. júl. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kereső:

[link]

első találat a gyártó hivatalos weboldala:

[link]

azon belül elérhető a használati utasítás:

[link]

és ott:

[link]

szerepel, hogy az időzóna, a földrajzi szélesség és hosszúság alapján (amiket, ahogy olvasom, a Weathercloudban - [link] - adhatsz meg) számolja azt ki.

2023. júl. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elfogtam egy nem privát üzenetet:

"Az üzenet szövege:

Meg vannak a koordináták, a napkelte-napnyugta. Ezt hogyan tudom átvinni a gépre?"

Mármint melyik gépre? Az időjárás-állomásra? A számítógépre?


Ha az időjárás-állomásra, akkor wifin keresztül bele kell menni (az előbb említett kézikönyv 39-40. oldal), és a webböngészőből konfigurálható felületén beállítani (az előbb említett kézikönyv 41. oldal)

2023. júl. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!