Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Blackstar fly 3 vagy Peavey...

Blackstar fly 3 vagy Peavey solo jobb gitár erősítő?

Figyelt kérdés
Blackstar fly 3 vagy Peavey solo jobb? Főként rock, metálhoz használnám. Néztem róluk videót hogy hogy szólnak nyilván nem a legszuperebb de sztem ebben a kategóriában egészen jó. Sajnos drágább nem jöhet szóba. Tehát ha valakinek van valamelyikel tapasztalata az nagyon érdekelne mert nem tudok dönteni.

2023. júl. 22. 22:01
A kérdező szavazást indított:
Blackstar fly 3
Peavey solo
1 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:

Én gyűjtögetnék még kicsit egy normál méretű kombóra/10, 12 colos szóróval. Nézz körül a használt piacon is. GS fanatic, FB marketplace, stb. Ne add fel, nyár van, mindenki nyaral, lesz bőségesebb kínálat!


Ilyen otthoni zajongós feladatra elég lenne egy számítógép+külső hangkártya és ingyenesen(legális is van) telepíthető multieffekt. Már csak a lehallgatásra kellene valami. Fejhallgató, aktív hangfal, akármi. Szerintem ne ugorj bele egy felesleges kiadásba.


Ha mindenképp elköltenéd a pénzed, mert égeti a zsebed, akkor Blackstar.

2023. júl. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Gondolkoztam rajta hogy használtan vennék valami jobbat de kicsit félek tőle mivel nem értek hozzá.


Sajnos nincs jó számítógép szóval gondolom úgy nem lenne túl jó.

2023. júl. 23. 14:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!