Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Jó minőségű vezeték nélküli...

Jó minőségű vezeték nélküli fülhallgató?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani Samsung galaxy a13 telefonhoz fülhallgatót? Max 50000ft

2023. júl. 26. 14:17
 1/8 anonim válasza:
Nekem JBL Wave Flex-em van, a hangminősége meglehetősen jó, Bluetooth-os, viszont az tény, hogy ha fúj a szél/huzat van, akkor belehallatszik sajnos. 29-be került.
2023. júl. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Van egy yajang fülhallgatóm még régről, első héten megtört az egyik vezetéke, őrá is mondhatjuk, hogy jó minőségű vezeték nélküli, mert csak rossz minőségű vezeték van rajta. höhö


A jelenlegi, egész elfogadható minőségű cuccmuccom volt vagy 6k postával, SiliconPower SP-BP61 a neve, kiváló ár/érték arányú, és nem fogom megkönnyezni, ha elköszön. Kisebb hangerőn 4 óra zene benne van, a rendelkezésre állási ideje meg nap fölötti, mivel előszeretettel kapcsol ki, ha jó ideje nem volt semmi, ami megszólalna rajta. Ilyenkor hosszan nyomással bekapcsolva már veszi is fel a telót, ellenben bebuktuk azt, hogy szépen bemondja a hívót, tehát számolni kell azzal, hogy rá kell nézz a telóra, vagy kell mellé a csuklódra egy bármi, ami kiírja, ki hív, és bele kell férjen ténykedés közben, hogy feldobod azt is.

2023. júl. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Galaxy buds
2023. júl. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem jbl under armour-om van. Fél áron volt tavaly nyáron amikor vettem. Eléggé megérte
2023. júl. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2023. júl. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ez is jó.

2023. júl. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jajj elcsesztem a linket, ezt akartam


[link]

2023. júl. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


És a JBL-nél még ez is jobb (igen, hihetetlen)

2023. júl. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!