Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért csinàlja az xbox om...

Dyro1111 kérdése:

Miért csinàlja az xbox om (one s) Hogy a 360 játékok amik újra kiadtak a konzolra azok nak a lemezeit olvasa de azokat a lemezeket nem amik ere lettek kiadva? (Kilett takaritva,tisztítva a lemezek,másik konzolba müködnek)

Figyelt kérdés

2023. aug. 6. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Többször is nekifutottam, de nem tudtam megérteni, hogy mi a probléma.
2023. aug. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Xbox 360-as játékok még DVD lemezen jelentek meg, az ONE-ra viszont Blu-ray-en, amit már nem olvas, de ha másig gép igen, akkor kár agyalni miért, hanem vidd el szervízbe. Lehet pont a takarítással sikerült a fejet elállítani.
2023. aug. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elég értelmetlenül fogalmaztam

Lényeg hogy amit a konzolra kiatak játékok azok nem futnak rajta

De a blueray és az elözö generáciora kiadot játékok

360/one s kiadásu játékok futnak rajta nem,tiszta hogy mi lehet a baj már érkezik hozá az alkatrész de félek hogy valami szoftveres a hiba mivel az alkatrész be hiányzik a vezérlö azt a régi olvasobol kell át hejezni

2023. aug. 7. 07:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem. Tudnál példát mondani milyen játékok futnak rajta és milyenek nem?
2023. aug. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló problémám egy Red dead 2 lemezzel, a régebbi xbox one s konzolomban leolvasta, de nem indította el, nem volt karcos, szennyes vagy sérült. Azt hittem a lemezzel van valami prob de nem, vettem egy új one s-t kaptam hozzá Red Dead 2-t, de a régi Red Dead 2 lemez amit használtam az előzőbe, az működött az új One konzolomban. Neten sem találtam erről infót, sem az Xbox oldalán. Szerintem fel kell venni a kapcsolatot az Xbox supportal
2023. okt. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!