Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyha Hétfő 10 órakkor...

Hogyha Hétfő 10 órakkor rendeltem meg egy vodafone sim kártyát akkor az péntekig megjöhet?

Figyelt kérdés

Azt írták,hogy 2-4 munkanap mire megjön és attól félek,hogy majd csak kedden adják fel és akkor hétfőn jön meg legrosszabb esetben,mert nekem ez a sim kártya már kéne szombatra.

Ha hétfő 10 órakkor rendelem meg akkor még ma feladhatják?



2023. aug. 7. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Elballagsz a benzinkútra vagy újságoshoz és veszel egy simet. Az rögtön működik.
2023. aug. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Ez úgy van hogy ha a futárcéghez kerül a csomag, akkor az 99%-ban következő munkanap megérkezik.

Tehát nem a futár vacakol vele 4 napig, hanem a voda.

De a kártyák ott állnak halomban, úgyhogy nincs mire várniuk, bedobják egy zacskóba és feladják. Valszeg már holnap nálad lesz.

2023. aug. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A voda szeret tökölni.


Egyszerre rendeltem (keddi napon délután) egy vodás és egy telekomos SIM-et.

A Telekom szerdán feladta, csütörtökön megjött.

A voda pénteken adta fel, hétfőn kaptam meg. (Hogy mit csináltak három napig, nem tudom)

2023. aug. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Feltöltökártyát posta viszi ki, előfizetésest futár.
2023. aug. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megérkezett?
2023. aug. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
Biztos megérkezett, különben itt sírna hogy még nem :D
2023. aug. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!