Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A chatgpt csak angolul tud?

A chatgpt csak angolul tud?

Figyelt kérdés
Vagyis csak angolul tudok kérdést írni neki vagy más nyelven is

2023. aug. 9. 18:33
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Tud magyarul is, tedd fel neki a kérdéseidet így. Ha angolul válaszolna véletlen kérd meg ,hogy magyarul válaszoljon.
2023. aug. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Sosem értettem miért nem próbálod ki először, hisz konkrétan gyorsabban megvan, mint egy kérdést kiírni...
2023. aug. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Tud magyarul, én is időnként így használtam, más kérdés, hogy sokat ne várjon töle az ember. Munkámmal kapcsolatban csak egy egyszerű háromszög számítás kellett volna, aztán akkora litániát írt.... :)

Meg sokkszor totál haszontalan válaszokat adott.

2023. aug. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

3, monduk ebben nem a ChatGPT a ludas...

Ugyanis ez egy nyelvi modul. Nem arra van kitalálva, hogy te majd a Google kereséseidet egyszerűsítsd le, hogy majd ő neked megbízható, hiteles információkat nyújtson, hanem arra, hogy az emberi beszédet reprudkálja.

Szakmai dolgokat rábízni egyenesen őrültség, tekinetve, hogy teljes mértékben alkalmatlan rá..

2023. aug. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"miért nem próbálod ki először, hisz konkrétan gyorsabban megvan, mint egy kérdést kiírni..."

Nem, hiszen regisztrálni kell, ha kérdezni akar tőle, ide meg már eleve regisztrált.

2023. aug. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"sokat ne várjon töle az ember ... sokkszor totál haszontalan válaszokat adott"

Én is így vagyok vele, pedig egyesek annyira istenítik... Bár lehet, hogy ők valami fizetős változatot használnak, én viszont csak az ingyeneset.

2023. aug. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%

"Szakmai dolgokat rábízni egyenesen őrültség, tekinetve, hogy teljes mértékben alkalmatlan rá."

Azért el tudok képzelni olyan szakmákat, amikben igenis nagy segítség lehet.

2023. aug. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Tud magyarul is, tedd fel neki a kérdéseidet így. Ha angolul válaszolna ..."

Már miért válaszolna angolul egy magyar nyelvű kérdésre?...

2023. aug. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#8 Nagyon könnyen összezavarodik a program, elő szokott fordulni.


Illetve vigyázni kell, ha bármit kérdezel tőle, érdemes utánanézni a válasznak, mert ha valamit nem tud, nem azt mondja, hogy "ne haragudj, nem tudom", hanem kitalál valami hülyeséget, és tényként adja elő. Kérdeztem tőle egyszer valamit egy pár éve kiadott regényről, csak úgy kíváncsiságból, erre azt válaszolta, hogy egy Gárdonyi Géza által írt, nagyon népszerű operadarab 1920-ból.

2023. aug. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Kérdeztem tőle egyszer valamit egy pár éve kiadott regényről, csak úgy kíváncsiságból, erre azt válaszolta, hogy egy Gárdonyi Géza által írt, nagyon népszerű operadarab 1920-ból."

:DD

2023. aug. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!