Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy huawei ideos s7 slim...

Van egy huawei ideos s7 slim tabletem és ha töltőre dugom bekapcsol 2 másodperc múlva meg ki kapcsol és azt írja ki hogy nem tölt mit kéne tennem? mert szervizbe nem akarom vinni

Figyelt kérdés
2023. aug. 14. 11:54
 1/7 anonim válasza:
100%
Próbáld ki egy másik töltővel. Ha egy kicsit is értesz hozzá, akkor vehetsz hozzá egy új töltő portot. (Ha a másik töltővel nem tölt)
2023. aug. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Minden töltővel ezt csinálja és az aksit is ki vettem és vissza raktam de az sem volt jó
2023. aug. 14. 13:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor veszel másikat.
2023. aug. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ezt örököltem és nem akarok újat venni hanem valahogy megszeretném csinálni hogy működjön
2023. aug. 14. 13:06
 5/7 anonim válasza:
Akkor sztem új töltő portot kell venned... Nekem is volt ilyen problémám, csak telefonnal. Ha szerencséd van, akkor kapsz külön egy töltő csatlakozó panelt. Ha nincs, akkor az alaplapba van beépítve.
2023. aug. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"A Huawei IDEOS S7 Slim tabletet 2011 február dátummal adta ki a Huawei"

Gyakorlatilag már múzeálisnak tekinthető a maga kategóriájában. Nem igazán tudod ezt már használni semmire, akkor sem ha működőképes. Feltehetően halott az akkuja.

2023. aug. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Először is az akkut fel kellene tölteni rendesen egy külső eszközzel (TP4056 vagy hasonló), utána megnézni, hogy mi történik.

Ha hibás a tablet belső töltésszabályzója, arra is lehet megoldást találni.

2023. aug. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!