Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ebbe a szünetmentes tápegységb...

Ebbe a szünetmentes tápegységbe tudok dugni hosszabítót ugye?

Figyelt kérdés

Sok olyan láttam amibe nem lehet!

Link: [link]

Ebbe tudok?



2023. aug. 24. 14:24
 1/5 lali51 ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne, én is úgy használom.
2023. aug. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 lali51 ***** válasza:
100%
Sőt mindegyikben lehet.
2023. aug. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 menta34 ***** válasza:

Két felé kell venni a kérdést:

1.) Megoldható-e az elosztás: erre a válasz, hogy igen, persze. Értelem szerűen nem lehet túlterhelni, 480 watt a kimenete egy fél házat nem tudsz rákötni.

2.) Bedugható-e a hosszabbító: simán nem! Ha megnézed a fotót a hátoldaláról akkor ezen nincs schuko normál konnektor aljzat, csak iec c13 ""gépkábel"". Ettől még ez ugyan az a hálózati áram csak más a dugó, ezt át kell alakítani. Vagy veszel schuko-iec c14 átalakítót (pcx-en van 819Ft) vagy barkácsolsz egyet valami régi kábelből, amihez azért kell egy kis jártasság és odafigyelés.

2023. aug. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Akkor ha most én áram alá helyezem a tápot, tudok bedugni simán egy hosszabbítót amibe a hálózati eszközöket dugnám?

Vagy ha nem hosszabbítót akkor sima ilyen elosztót?

2023. aug. 24. 17:46
 5/5 menta34 ***** válasza:
Hát ha olyan csatlakozóid vannak amik összedughatóak akkor simán... Értelem szerűen ezek csak kis fogyasztású eszközök lehetnek (nem vasaló meg mosógép), nálam pl. a rack szekrényben be van így dugva a nas, switch, kamera rögzítő.
2023. aug. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!