Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak az emag Háztól házig garancia szolgáltatásával kapcsolatban, az elmúlt 3 évre visszamenőleg?

Figyelt kérdés
Még mindig kétes, hogy jön-e a futár átvenni a csomagot? Semmi visszajelzés hogy hol tart a folyamat? Javítást még mindig nem intézik, csak megutaztatják a készüléket?
2023. aug. 24. 21:05
 1/2 anonim válasza:
0%
nekem már volt rendelésem,lehet követni és rendben megérkezett nagyon korrektek. Ráadásul én olnine fizettem szóval én is féltem hogy mi van ha nem jön meg stb stb de minden rendben volt,a termék is tökéletes.
2023. aug. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is ugyanezt tapasztalom most.Még mindig kétes, hogy jön-e a futár átvenni a csomagot? Semmi visszajelzés hogy hol tart a folyamat? Javítást még mindig nem intézik.
2023. okt. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!