Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A mobil klíma fordítva bekötve...

A mobil klíma fordítva bekötve alkalmas fűteni?

Figyelt kérdés
2023. aug. 25. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Persze, a bojlert is ilyenkor nyáron fordítva kötöm és hűti a lakást.
2023. aug. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
19%
Több mindentől függ, milyen ház, mekkora laapterület, hol használod stb, alapvetően alkalmas lehet, sokan fűtenek klímával, ettől függetlenül nagy térben ne feltetlen várj csodát tőle, megfagyni nem fogsz.
2023. aug. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

Elég ha fordítva dugod be a villásdugót a konnektorba.

Utána a postás nem csekket hoz havonta az ELMŰ-től hanem készpénzt.

2023. aug. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valszeg megoldható. Értelme mondjuk nincsen így. Két csöves? Az jobb lenne, hiszen akkor a lakásból szívná a levegőt, és oda tolná vissza a felmelegítettet is.


De így kb 10 fok alatt nem is használható, mert csak le/szétfagyna ott kint, aztán bszhatod. Persze így is lehet segítség, csak nem télen, hanem az ilyen átmeneti időszakokban.


Ha egy kivezető csöves, akkor ugye valahogy meg kéne oldani, hogy a melegedő rész bentről kapja a meleg levegőt, és azt melegítse tovább, a hűlő rész meg a kinti levegőt keringeti (szívja el belőle a hőenergiát). Tehát alapvetően kint kell lennie valszeg de lehet, hogy meg tudnád oldani, hogy bent van, és a kinti levegőt hozod be neki. Csak tolja is ki a hideget. Tehát sok kreativitással, fóliával, ragszalaggal... megoldható, de ez olyan hülye megoldás... 😃

2023. aug. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Megoldható. Amit kifúj meleget azt nem kifujatod vele, hanem bent marad és a hideget fujatod ki vele.

A hűtőgépek alapvetően nagyon egyszerű szerkezetek, a két vége között szállítja a hőt (nem keverendő a hőmérséklettel!)

2023. aug. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az a durva, hogy valakik átrakták humor kategóriába, aztán a modiknrájöttek,hogy mem vicc valahigy mert töröltek sok normális választ.

Furcsa!


Azért az egyes ,hármas trollt még itt jagyták a nyakunkon!



4.


Egy csöves, bent tartom, de ha kint -10 van akkor nem tudom mennyit lehet felmelegíteni ebből, mert most kb 10 fok a különbség ha klimaként megy kint van 35 fok és amit kifúj az kb 43 fok, tehát akkor max ennyit tud !?

2023. aug. 26. 11:56
 7/7 anonim ***** válasza:

"valakik átrakták humor kategóriába"

A modik voltak, más nem tud ilyent. A két okostojás jelentette, mert buták mint a tök.

"aztán a modiknrájöttek,hogy mem vicc valahigy mert töröltek sok normális választ."

Én jelentettem rossz kategóriának, így visszarakták. Közben törölték a jó válaszomat, meg azt is ahol beszóltam a modiknak. Le is lettem érte cseszve. :D

"Furcsa!"

Nem az...


Ezt a videót nem láttad akkor amit linkeltem?

https://www.youtube.com/watch?v=i_AFHLt_kRc

kb at 55. perctől nézd.

Kommenteket érdemes elolvasni, vannak ott is ötletek.

Amit írsz azt ki kell próbálni, le kell tesztelni.

2023. aug. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!