Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Samsung galaxy watch 4 classic...

Samsung galaxy watch 4 classic 46mm es órám , valaki tapasztalt ilyet? Leírásban.

Figyelt kérdés
Szerintem az utolsó frissítés óta az óra csak a legutolsó messenger üzenetet mutatja.... eddig ha rányomtam az értesítésre az órán, akkor az összes üzenetet mutatta.. nyilvan amig nem töröltem vagy reagáltam rájuk, mert akkor amugy is eltűnik... újra látni szeretném az összes üzenetet ,nem csak az utolsót

2023. szept. 9. 23:31
 1/2 Szirty ***** válasza:

"Szerintem az utolsó frissítés óta az óra csak a legutolsó messenger"


A frissítések mindig nagyon hasznosak. Növelik a biztonságot, javítják a biztonsági réseket, hibákat és olykor merőben új funkciókkal látják el a készüléket!

2023. szept. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
👍👍👍
2023. szept. 18. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!