Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Magyar Rendőrség milyen...

A Magyar Rendőrség milyen típusú rádiót használ? Ma pont láttam egy helyszínelést és hallottam a rádiónak a hangját amikor mások nyomják a ptt-t. (hang idézet: PúVú) és egyből felcsillant a szemem, úgyhogy megkérdezem.

Figyelt kérdés
Ha jól láttam talán motorola, de nem biztos.

#magyar #rendőrség #rádió #Milyen típus?
2023. szept. 18. 16:51
 1/6 Bazsimazsi válasza:
100%
SEPURA STP 9000 Kézi rádiót használtak még 1 éve mikor velük dolgoztam, én is használtam mikor járőröztem velük katonaként, a Honvédségnél Motorola van, illetve lehet hülyeséget mondok, de mintha a mentőknél mindkettőt is használják talán, de lehet inkább a Motorolát ők.
2023. szept. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bazsimazsi válasza:
100%
Egyébként én nem szerettem használni, mert kb 20-ból 17-nek az akksijuk mindig kiestek a rádiókból és gumival kellett összefogni, mert khm baszták kicserélni.. A Motorola nekem jobban kézre állt és nem esett ki az akksi se, de ettől függetlenül nem rossz rádió.
2023. szept. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2023. szept. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aha, köszönöm. (Ha valaki még tud írni vmit, nyugodtan írhat még)
2023. szept. 18. 20:11
 5/6 A kérdező kommentje:
És az a "Pú-Vú" hang az az amikor más nyomja a ptt-t? mert akkor nyílván azt a rádiót láttam aminek ilyen a ptt hangja. (szerintem)
2023. szept. 18. 20:15
 6/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem YouTube-on és igen a sepura rádió az! Köszönöm.
2023. szept. 18. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!