Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem azt kaptam amit vettem!seg...

Nem azt kaptam amit vettem!segitseg..mi a tehendő?

Figyelt kérdés
Adódott hogy fb marketpalcen vettem utánvéttel egy autórádiót azonban vízvezeték csövet kaptam...a bácsi vásárlói értékelései jók de ha nem venné vissza mit lehet tenni?

2023. szept. 22. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Sokszor látom a teendő szót így leírva. Honnan szeditek ezt, hogy így kell írni?

Ha jók az értékelések, akkor lehet csak összekeverte. Minek aggódsz előre, ha nem is beszéltél még vele?

2023. szept. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Ráirni hogy utalja vissza ma 16 óráig vagy feljelented , jelzed a FBnak .
2023. szept. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenek előtt készíts képernyőképeket a hirdetésről, hogy ha átírná vagy törölné, akkor megmaradjon. A beszélgetést is célszerű meghagyni, elmenteni. A kapott termékről is érdemes képeket csinálni, főleg a dobozról, ha rajta van a feladó adatai.


Ezek után megkéred szépen, hogy egy héten belül rendezze a tévedést. Ha nem történik semmi vagy nekiáll kamu indokokat gyártani, hogy húzza a dolgot, akkor a helyi rendőrségen lehet feljelentést tenni az ürge ellen. Az ilyen "most nem vagyok itthon", "nyaralni megyek", stb. szövegeknek ne dőlj be.

2023. szept. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Majd elfelejtettem. Azt tudnod kell, hogy 50 000 Ft.-ig bezárólag szabálysértésnek minősül az eset, 50 001 Ft.-tól számít csak bűncselekménynek. Szabálysértés esetén perre kell vinni az ügyet.
2023. szept. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%

"Sokszor látom a teendő szót így leírva. Honnan szeditek ezt, hogy így kell írni?"

A másik a hadjuk, hadják.

Meg az albérletes kategóriában a kaukció.

Rángógörcsöt kapok ezektől...

2023. szept. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

1. Tájszólás, régies, főleg észak, illetve Felvidékre tippelnék.

De lehet, hogy máshol is.

2023. szept. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6%

Meg a mért a miért helyett.

Mien a milyen helyett, badi a body helyett, meg van egy 5 éves kisfiúnk 🤣🤣

2023. szept. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Teljesen normálisan megírtam, az 5. beírásra reagálva, hogy a "hadjuk, hadják" írásmód főleg erdélyi, környéki szokás.


Nekem nem gond, ha törlitek, de akkor töröljétek a többi off beírást is: 5. és 7. például.


Csupán igazságos eljárást kérek!

2023. szept. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!