Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mai nap vettem az iStyle-ban...

Mai nap vettem az iStyle-ban egy AirPods 3-at, ami szerintem hibás darab. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval ma vettem egy AirPods 3-at. Lecseréltem a 2. generációs fülesem amit már kb. 3 éve nyúzok. Megvettem személyesen az üzletbe, kifizettem, minden oké. Hazajöttem, elkezdtem kipróbálni. De hát valami iszonyatosan nagy csalódás nekem.. A jelenlegi 2-es fülesem sokkal szebben szól, 1000* több mély van benne.. Remélem, hogy csak valami hibás darabot sikerült kifognom.. Szerintetek mit csináljak? Iszonyatosan doboz hangja van a fülesnek. Gondolom kamut nem adtak ide nekem egy hivatalos boltban 83.000-ért.. Ha gyári hibás, akkor ilyenkor ezt javítják meg, vagy csak szimplán adnak egy teljesen újat? Vagy egyik sem? :D

2023. szept. 23. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
3 napon belül cseréltetheted a hibára hivatkozva. De ez sem azonnali, hanem bevizsgálják, hogy valóban hibás-e. Ha ennél később mész, akkor az 1 éves garanciával vagy cserélik, vagy javítják, ez a szervíz döntése lesz.
2023. szept. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vidd vissza
2023. szept. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Vidd vissza majd vegyél egy jó minőségű fülhallgatót
2023. szept. 24. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanezt mondd el az iStyle-ban is, ott tudnak érdemben segíteni majd.
2023. szept. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Airpods-ot nem javítanak, csak cserélnek
2023. nov. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!