Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » IPhoneom van, es 3 appon...

Lilikerdesei kérdése:

IPhoneom van, es 3 appon elofizettem (Apple music, to do list es meitu) na es az apple musicrol sikerult lemondanom, de a tobbiben azt irja premiumon vagyok pedig nem mert megnyomtam a lemondast?

Figyelt kérdés
elofizetes temaban kerek segitseget

2023. szept. 27. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szeptember 15-én fizetsz elő egy hónapra, akkor október 15-ig előfizető maradsz, hiába mondtad le szeptember 16-án.
2023. szept. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az előfizetett időszak végéig használható a szolgáltatás. A lemondás annyit tesz, hogy a következő időszakban már nem fog megújulni automatikusan, hanem csak egyszerűen leáll.
2023. szept. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a többiek pontosan leírták mi a helyzet. Csak annyit fűznék hozzá, hogy ha le szeretnél mondani valamit, akkor ne hagyd az utolsó napokra! Jóval korábban mond le, nehogy automatikusan meghosszabbodjon az előfizetés! Nyugodtan megteheted hogy korábban lemondod, hiszen az előfizu élni fog végig.
2023. szept. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!