Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Rejoy telefonok kókányolva...

A Rejoy telefonok kókányolva vannak?

Figyelt kérdés
Ha veszek Rejoyon egy iPhonet, az kókányolva van? Mármint hogy kell tartani attól, hogy utángyártott akksit és kijelzőt vernek bele?

2023. szept. 29. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát olvastam elég sok kommentet youtube videók alatt, meg itt-ott és enyhénszólvais nem kicsit b..tak ár embereket.
2023. szept. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért pont onnan akarsz telefont venni?
2023. szept. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gondolkozol használt iPhone 13 pro-n, mert jo ár/érték arányban van, és garanciát is ad a Rejoy. Hardveraprón nemtom mennyire megbízhatóak az eladók, igaz vannak 1000+ pozitív értékeléssel is, csak ki tudja hogy kamuzzák össze, meg nekem sokszor gyanús, hogy nagy mennyiségben árulnak magánszemélyek jóval piaci ár alatt mobilokat.
2023. szept. 30. 08:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Hardveraprón hamarabb megbízok az emberekben mint a rejoyban. Nem összekamuzzák a pozitív értékeléseket, hanem aki 1000+ értékeléssel van fent, az nem tegnap kezdett ott eladni és vásárolni (az értékelések száma a vevői és eladói egyaránt)
febr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Már többször adtam el telefont a rejoynál bár még nem vettem, korrektek megbizhatóak voltak minden alkalommal, válaszoltak emailjeimre, ügyintézém simán megy. 2 év garancia, meg visszaküldés. Telefonokat magánszemélyektől veszik, és csak akkor fogadják el ha minden rendben van velük el se fogadnak buherált készüléket egyből visszaküldik vagy gyárira cserélik a alkatrészt, akku is gyári csak.


Harveraprón kérlek ne vegyél telefont. semmit nem jelent az értékelés már 5x beleesetem abba a csapbdába hogy félrevezettek a "1000+" értékeléses eladók. összesen nem volt 10 üzletem és abból 5x nem azt kaptam amit ígértek hirdetésekben pedig minden arra utalt hogy az eladók megbízhatóak voltak de sajnos 50/50 esély hogy valamit még sem említenek amit érdemes lenne...


2x jártam úgy hogy az 1500+ pozítiv értékeléses "megbizható" bolt a 30 lépésben ellenőrzött telefonján beégés volt. Egy iphoneon és egy samsungon.


1x Egy 50+ értékeléses eladó hibátlan müködésű telefonja alaplap hibás volt.


1x pedig 500+ pozitiv értékeléses eladó behülyített azzal hogy garanciális a készülék közben nem volt érvényes garancia jótállási jegy hilyán.


1x Pedig szintén 1000 értékeléses "megbizható bolt"tól vett többszárezer forintos samsung telefonnál por volt a kamera lencsében és melegedett a telefon, persze ezt szinte lehetetlen volt észrevenni személyes átvételnél mert kivülről teljesen hibátlannak tünt de mostmár tudom hogy erre is kell figyelni.

febr. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!