Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit tegyek a google play...

Mit tegyek a google play áruházammal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már jó ideje van egy ilyen problémám, hogy a Google play áruházam nem engedi a telefonomban lévő applikációk frissítését, így időről időre egyre több használhatatlanná válik.Ha frissíteni szeretném akkor a play áruházam azt írja ki mindig hogy hiba történt és nem enged még a play áruházon belül az app előnézetébe se, sőt egyre több appot nem is enged letölteni mert már alapból azt jelzi, hogy hiba. Ha valaki tudna segíteni, hogy ezt, hogyan lehet helyreállítani azt nagyon megköszönném!! Előre is köszönöm a válaszokat!!:)

2023. szept. 30. 12:05
 1/8 Gugu Gabor ***** válasza:
Milyen android verzió van a készüléken?
2023. szept. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miui 13
2023. szept. 30. 12:39
 3/8 anonim ***** válasza:
szabad tárhely van-e a telefonon?
2023. szept. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Töröld a Google Play gyorsítótárát esetleg indtsd újra a telefont.
2023. szept. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen van szabad tárhely!
2023. szept. 30. 16:30
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! És kedves 4-es, nem azért kértem itt segítséget, hogy ilyen indulatos és egyben gunyoros szóhasználatú választ kapjak olyan emberektől akikben nincsen meg semmilyen segítő szándék, hanem azért lépnek fel erre az oldalra, mert unatkoznak és szeretnek másokat kioktatni, és én azért írtam mert elakadtam valamiben és segítséget kértem tőletek, hátha valaki tud nekem pár instrukciót adni a problémám megoldásához (és köszönöm szépen azoknak akik tényleg úgy írtak hogy segíteni szeretnének) De ez az oldal alapból is azért jött létre, hogy segítsék egymást az emberek amiben csak tudják, egy két jó tanáccsal, és nem azért, hogy trolkodjanak azok akik unatkoznak és nem tudnak mit kezdeni magukkal, meg kell adnunk egymásnak a tiszteletet!:)
2023. szept. 30. 16:42
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
CSAK a gyorsitótár törlése segit, jól írta az 5-ös. Töröld, aztán inditsd újra a telefont, ezután töltsd le a Google Playról a frissitéseket.
2023. szept. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen köszönöm!!:)
2023. szept. 30. 22:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!