Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miskolcon hol tudom feladni a...

Miskolcon hol tudom feladni a csomagot Packetán keresztül? Mert ugye a packeta automata nem rendelkezik monitorral/kijelzővel.

Figyelt kérdés

Vintiden rendeltek tőlem egy ruhadarabot, a vevő packetán keresztül szeretné, ha eljuttatnám hozzá a csomagot.

A kód is megvan hozzá, amit vintiden keresztül kaptam.

A kérdésem az lenne, hogy/hol tudom feladni Miskolcon a csomagot?



#Miskolc #csomagküldés #kód #Packeta #Vinted #Hol tudom feladni a csomagot Miskolcon
2023. okt. 2. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A szolgáltatás weboldalán mit olvastál?
2023. okt. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Packetával csak Packeta feladási ponton (tehát egy boltban pl) tudod feladni, autómatában nem. Csak a FoxPost rendeléseket tudod FoxPost automatában feladni.
2023. okt. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
85%
Nézd meg a Packeta oldalán, hol vannak csomagpontok. Amelyik Z-box, az nem jó. Komolyan, nem nehéz ez...
2023. okt. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!