Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik olyan tablet amire...

Létezik olyan tablet amire ugyanúgy lehet kényelmesen írni mint egy iPadre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon szeretnék a munkámhoz egy olyan nagyobb méretű tabletet, amire tudok írni kézzel már meglévő dokumentumokra, vagy akár úgy mint egy füzetbe. Nem szeretem az apple termékeket, és túlárazottnak gondolom. Azonban nem tudom, hogy "nem-apple" termék van e hasonló, ami jobb áron tud e hasonlóan működni. Játékra és egyebekre nem használnám, csak írásra, nem igénylem a magas ramot és tárhelyet.



2023. okt. 4. 14:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Létezik.
2023. okt. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Valóban nem írtam oda a kérdéshez, hogy akkor kérek szépen ajánlatokat is, de megköszönöm. :)
2023. okt. 4. 14:39
 3/19 anonim ***** válasza:
4%

Nem túlárazottak az iPadok. Fogalmad sincs róla mit beszélsz, csak beveszed a szokásos maszlagot amit terjesztenek az idióta buta emberek.

A samsung normálisabb tabletjei amihez jó a nem tudom mi a neve toll ami van a samsung telókoz is, azok jók ilyenre teljesen. Galaxy Tab S9. Ismerősnek is van, megnyomkodtam és tetszett. De maradok az iPadnél.

2023. okt. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a (kissé durva) válaszod, viszont én tudom nekem mi a drága és mi nem. Van fogalmam róla, nem vagyok teljes informatikai analafalbéta és lehet véleményem, ami nem feltétlen egyezik a Tiéddel, vagy a többségével. Sok ismerősöm iPadet használ, senki nem szidta, de ők is megmondták hogy amire nekem kell, nem éri meg, mert ők egésznap rajta lógnak, de még ők is beismerik, hogy drága. Én alapjáraton számítógépen csinálok mindent, azt a tabletet maximum napi 1-2 órára használnám, ahogy a jelenlegiket is maximum. Szóval nem volt szükség erre a lenéző és általánosító véleményedre.

Világéletemben 20-30 ezer forintos tableteket használtam, azokból indulok ki és azon kívül hogy azokra nem tudok ceruzával írni, nem volt velük problémám. Igen is drágállom az iPad több százezer forintos árait. A legolcsóbb iPadet is 130 ezerért találtam meg, aminek olyanok a paraméterei, hogy a 30 ezer forintos (android) telefonom és a 20 ezer forintos régi (android tabletem) 3x jobb ennél, és nem no-name telefonról van szó. Ez az okom rá bővebben a "drágállom"-ra.

Nem szeretnék 50-60 ezer forinton felül menni.

Tény, ezt is le kellett volna írnom a megjegyzésekhez. Hogyha nincs ilyen árkategórián alul ilyesmi tablet, azt is meg lehet írni, nem kell az általánosítás és "idióta buta emberezés".

2023. okt. 4. 15:43
 5/19 anonim ***** válasza:
5%

Sikerült megerősítened, hogy tényleg buta vagy. 50-60-ért csúcs tablet kell.... Persze meg még vigye le ennyiért a szemetet is és mosogasson is el mi?

🤦‍♂️

2023. okt. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Leírtam mire kell, ha nem tudsz szöveget érzelmezni, akkor nem én vagyok a buta hanem Te. Továbbá azért is elég buta vagy és makacs, mert nem tudod elfogadni, hogy nem mindenkinek kell apple termék. Hogyha ez fáj és "reménytelennek tartasz" akkor meg hagyd itt a kérdést, nem kell segíteni.

Tisztában vagyok a márkákkal és nagyjából az árakkal, és megértem elsőre miért gondolod azt amit, de nem véletlen tettem fel a kérdést. Akadhat valahol ilyen-olyan kínai, vagy kisebb márkás tablet ami képes arra amire nekem kell. Ceruzával írni... De akkor sem akarok olyanért 150 ezret fizetni, ami annyira se képes mint a telefonom, csak mert almás.


A kommented második fele teljesen rendben volt, utána is néztem. Nem azt szidom, hanem a hozzáállásod és a beszédstílusod, amin lehetne mit javítani, mert csak megerősíted a pletykát, hogy az apple felhasználók mind pénztárca villogtató seggfejek. Ha szeretnél az apple mellett érvelni, azt értelmesen tedd légy szíves, vagy akkor nem kell segíteni mert ennek semmi értelme nem volt.

2023. okt. 4. 16:04
 7/19 anonim ***** válasza:

Az pénzt nem írtad.

Annyiért meg nincs.

2023. okt. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Samsung S6 Lite 2022 verzió neked tökéletes lenne nekem is olyan van .

De az 250-300 euró között van .

2023. okt. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Hogy-hogynem az s6 lite pont annyiba kerül mint a legolcsóbb ipad.... biztos az is túlárazott.
2023. okt. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Valóban nem írtam pontos árat, és ez az én hibám, de azt beleírtam hogy "jobb áron" szeretnék, mint egy iPad. Vagy akkor ha tényleg nincs ennél olcsóbban, akkor esetleg androidos javaslatokat elfogadok továbbra is, vagy ipad melletti szépen megfogalmazott érveket.

A lényeg, hogy én itt nem háborút szerettem volna, csak segítséget.


Köszönöm szépen a javaslatot!

2023. okt. 4. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!