Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen 3D nyomtatót válasszak?

Milyen 3D nyomtatót válasszak?

Figyelt kérdés

ELveszek a sok modell és lehetőség közül, ezért kérem a segítségeteket.


A creality Ender 5 pro, Creality Ender 7 és a Ender 3 v2 neo között vacilálok.


Ti melyiket választanátok?



2023. okt. 8. 22:44
 1/3 anonim válasza:
14%
Ha nyomtatól nekem egy mindzsót, akkor elmondom melyiket vedd! Mindzsót szőröset kérek!
2023. okt. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell tudnod,hogy mit szeretnél nyomtatni. Nekem pl fontos volt a megfelelő csapágyazás, így az olyanokat, ahogy ezt profilban futő görgőkkel oldották meg, ki is szórtam, ha pedig ABS-t is szeretnél nyomtatni, akkor jobb egy zárt gépet választani. (vagy csinálsz rá burkolatot) Ezeken felül,nekem a direx extruderes megoldás jobban bejött, a bowdenessel szemben,mert sokkszor nyomtattam olyan dolgokat amiknél sok volt mikor levegőben megy a fej. Az enyém eredetileg bowdenes (Anicubic I3 mega)de át lehetett építeni.
2023. okt. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem először próbáld átlátni a lehetőségeket, egyáltalán milyen lehetőségei vannak a különféle daraboknak.

Próbáld átlátni, értelmezni, mire képes az egyik és mennyire korrekten hajtja végre a feladatot, és mire képes és hogyan a másik.


Addig nem érdemes elkapkodni a választást, amíg nem ismered a lehetőségeket.


Amíg úgy érzed, hogy elveszel az egyes modellek képességei megoldásai között, addig nem is fogod tudni eldönteni, mire is lenne valójában szükséged.

Legelsőként próbáld megismerni a lehetőségeket, mielőtt döntenél.

Más nem dönthet helyetted, mert nem biztos, hogy más igényei szerinti döntéssel, Te is meg leszel elégedve.

2023. okt. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!