Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Keressek dugó-dugó DC kábelt...

Keressek dugó-dugó DC kábelt feltétlen, vagy inkább egy dugó-dugó átalakítót és egy aljzat-dugó kábelre vadásszak?

Figyelt kérdés

Mondom a sztorit: van egy eszközöm. Ez az eszköz 5, 12, 17, és 19V leadására képes. Jó cucc. Csakhogy ezek a kimenetek mind DC aljzatok.


Van jópár cuccom, amiket lehetne működtetni róla. Bökkenő: ezek is aljzattal rendelkeznek. Szóval van hozzá egy 5.5x2.1, mindkét oldalán dugóval ellátott kábel.


Újabb bökkenő: ez túl rövid nekem.


Így hát adott a probléma, mit tegyek? Dugó-dugó kábeleket ilyen paraméterekkel nem találtam (fél illetve egy méteresre lenne leginkább szükségem, ha kicsit hosszabb, nem zavar), viszont aljzat dugó kábeleket már annál inkább.


Szóval arra gondoltam, hogy veszek egy dugó-dugó adapter, és ahhoz veszek ilyesmi kábeleket.


Kérdésem: inkább dugó-dugó kábelre vadásszak, vagy az én megoldásom is megfelelő?


Nekem nem lenne bajom az utóbbival, csak az a kérdésem, hogy sok átalakító miatt nem fog feszültség, illetve áramerősség-veszteség előfordulni?


2023. okt. 12. 17:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Kábel toldás nem működik?
2023. okt. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!