Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha easyboxba...

Mi van akkor, ha easyboxba rendelek és kiszállításnak két különböző napot ír a "rendelés részletei" fül?

Figyelt kérdés
Két dolgot akarok rendelni, az egyikhez kiszállítás időpontjának okt. 27-et írja, a másikhoz okt. 30-at(még nem adtam le magát a rendelsét). Ilyenkor mi van?
2023. okt. 24. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Az hogy két külön csomagot fogsz kapni két külön napon.
2023. okt. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tehát kétszer menjek átvenni, ha jól értem? ilyenkor két pin-kódot küldenek?
2023. okt. 24. 19:43
 3/8 AppyD válasza:
pontosan ,valószínüleg
2023. okt. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Ha ugyanaz a felhasználó rendeli meg és esetleg mégis egyszerre szállítható a termék, akkor van, hogy egy boxba rakják be, nálam így szokott lenni.
2023. okt. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4. Nem azzal van a gond, hogy másik box, hanem másik dátum!
2023. okt. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha egy rendelésben rendeled akkor a későbbi időpontban szállítják. Ezt fizetéskor ellenőrizheted nem számolnak-e dupla szállítási költséggel.
2023. okt. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem értem én ezt... mit kell ezen ennyit kínlódni? Berendeled, megjön, átveszed. Ha két csomag, akkor kettő, ha két dátum, akkor kettő. Ki a francot érdekel? Ha nem tetszik ez a rendelős, automatás rendszer, akkor menj be boltba és vedd meg ott amit akarsz bazze.
2023. okt. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van olyan amikor 2 különböző dátum a rendelés, de ha egyszerre szállítják ki, akkor sokszor 1 boxba rakják, igaz 2 csomag lesz.
2023. okt. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!