Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen okos termosztátot...

Milyen okos termosztátot ajánlanátok budget kategóriában?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Rádiófrekvenciás termosztátot keresek egy kondenzációs kazánhoz, amin be tudom állítani, hogy minden órában hány fokot tartson. Tudnátok ajánlani egyet?

A moeshouse bht-3000 néztem, jó áron van, de úgy tűnik ezt direktbe kell kötni, nem lehet rádiófrekvenciásan.

Eddig egy computherm készülékem van, amin manuálisan tudom a nappali és éjszakai hőmérsékletet beállítani. Néztem a computherm okos megoldásait, de a 40k-t kicsit sokallom.



2023. okt. 30. 13:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is computhermem van, programozható.

Egy darabig "szórakoztam" a programozással, de rájöttem, hogy 21,5 fokra állítva tökéletesen megfelel.

A programozásnál a lehüléssel/felfűtéssel több gáz ment el. -Írtam az óraállásokat.

Most csak akkor állitom alacsony hőfokra, ha hosszabb távra elmegyünk itthonról.

2023. okt. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!