Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen wifi jel erősítőt...

Milyen wifi jel erősítőt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Annyira sok féle van különféle árakon stb.. nem tudom melyiket válasszam..


Eddig probléma nem volt a wifivel simán fogja a laptopom és a telefonom is a 2 szobával arrébb lévő routerből a wifit de vettem egy pct.. van beledugva egy kis pöcök annak kéne fognia a wifit de nem érzékeli.. kipróbáltam h pl mobilnetet osztok meg azt fogja szóval gondoltam veszek valamiféle jelerősítőt..


Nem tudom melyik kéne.. van ez a repeater, mesh wifi és powerline.. valaki esetleg eltudja mondani melyik a legjobb? Olyat is láttam hogy repeateren van ethernet nekem az is jó lenne ha azt rádugnám a gépre és akkor úgy neteznék, de kíváncsi vagyok, hogy aki ért is hozzá az mit ajánl. Köszi előre is!!



nov. 4. 10:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve ha márkákat is írtok az is jó lenne, tp-linket láttam eddig és xiaomit.
nov. 4. 10:40
 2/4 anonim ***** válasza:
más ötlet: csak 1 usb hosszabbító kábelt vegyél, azt dugd rá a pc-re és a wifi stickre, a sticket pedig rakd fel valami magas helyre és minél közelebb a routerhez.
nov. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A szobát már így is átrendeztem hogy a legközelebb legyen a wifihez, nem hiszem hogy fogná ezzel a módszerrel :/
nov. 4. 13:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Talán wifi stick helyett vegyél egy rendes wifi hálókártyát ha már asztali gép. Ahhoz külső wifi antenna (nem usb, hanem valami ilyen: [link] azt teszed fel az ajtó mellé.

Powerline csak akkor ha a konnektorok egy biztosítékon vannak, különben nem működik.

De egyébként legolcsóbb és biztosabb megoldás ha felteszel egy hosszú utp kábelt.

nov. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!