Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik ipad fajta a legolcsóbb...

Melyik ipad fajta a legolcsóbb, amire letölthető a youtube, netflix, alap “játékok” pl. színező, dalos tanító alkalmazások?

Figyelt kérdés
2023. nov. 5. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A legolcsóbb az ipad 2021, 125-160 ezer forintért
2023. nov. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen alap dolgokhoz egy sokkal olcsóbb androidos tablet is elég a gyerekeknek.
2023. nov. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Saját felhasználásra is lenne, nem csak a gyerkőcnek, nekünk iphone van, hozzátartozó tárhely, ezért keresek “almás” terméket. Mégcsak véletlen sem újat keresek, de eléggé tudatlan vagyok ezen a téren. Köszönöm!! 😇
2023. nov. 5. 16:40
 4/5 anonim ***** válasza:

iPad Mini2-re biztos, hogy már évekkel ezelőtt sem lehetett YouTube-ot (és több egyszerű játékot sem) letölteni, mert túl régi a legfrissebb rá letölthető oprendszer (iOS 12.5.7), amivel már nem mennek ezek az appok.

iPad Mini4-el későbbi oprendszer támogatott (iPadOS 15.8.0), de tovább már azt sem frissítik, csak időnként biztonsági frissítésekkel, komoly fejlesztést nem kap. Azon még megy a YouTube, nem találkoztam eddig problémával egyik appal sem, de nem is túl sokat próbáltam.


Wikipédián találsz listát az összes iPad modellről és azt is megtalálod mellettük, hogy mi a legfrissebb oprendszer verzió, amit még támogatna, színjelzéssel azt is, hogy mennyire támogatott még a frissítésük.

[link]


A listában látszik, hogy melyik iPad mikor és milyen megjelenési oprendszerrel jött ki, abból tudsz következtetni, hogy nagy valószínűséggel azonos évjáratú modellek kb. hasonlóan viselkednek programok támogatottsága terén.

2023. nov. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! 😇
dec. 13. 21:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!