Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A bowers & wilkins px8-hoz...

A bowers & wilkins px8-hoz melyik fülhallgató van egy szinten?

Figyelt kérdés

Fülhallgatót szeretnék venni, a kompaktsága miatt, és olyat, ami mondjuk a px8-hoz a legközelebb áll hangminőségben. Az ár maximum ugyan annyi legyen, mint a px8, de az sem baj, ha több. Kinéztem pár fülhallgatót, és ki szeretném kérni a véleményeteket, mert nincs időm Budapestre utazgatni csak emiatt, hogy kipróbálhassam őket. Visszaküldeni sajnos nem lehet, mert higiéniai termék. A px8-at meghallottam már, mikor egyszer Budapesten voltam, és el állt a szavam, de én nem szeretem a fejhallgatókat. Valaki tudna esetleg a felsorolt fülhallgatókból ajánlani egyet. Sok tesztet olvastam, és elvileg nem minden a több driver. Olyan fülhallgatókat soroltam fel, amik teljesen fixek, tehát nincs rajtuk beállítási lehetőség.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2023. nov. 6. 20:06
 1/1 Morzsi007 ***** válasza:
Egyiket sem hallottam, de véleményem szerint bármelyik hozza azt a szintet, amit a PX8 tud, sőt többet is, mivel az egy BT fejes, a fülesek meg vezetékesek, ha jól láttam. Az már más kérdés, hogy neked megéri-e a több százezer pluszt, a forrás anyagtól igencsak függ a dolog.
2023. nov. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!