Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit csináljunk ha nem kapcsolj...

Mit csináljunk ha nem kapcsolják vissza az áramot?

Figyelt kérdés
Több mint egy hete ki kapcsolták nálunk az áramot az albérletünkben (kicsit bonyolult az egész hogy miért, most nem térnék ki rá) már el lett intézve minden, másnap ki lett fizetve minden a visszakapcsolási, egyéb díjakkal együtt,egész héten ezen dolgoztunk, régi bérlő nevéről a sajátunkra átirattuk a dolgokat, utána emailezgettünk mvmmel,eonnal, míg nagy nehezen végre 8 nap után ma reggel azt mondták elindították a visszakapcsolási folyamatot. Erre ugyebár 24 órájuk van ha minden igaz, mégsem történt változás, továbbra sincs áram, ma már nyilván nem jönnek ki holnap pedig szombat tehát szintén nem. Akkor most hol van a 24 óra? Mit tudunk csinálni? 8 napja szenvedünk áram nélkül, 7 napja ki van fizetve minden mostmár el is van indítva a folyamat mégis legalább hétfőig nem lesz áramunk (jó esetben). Kit lehet hívni hétvégén? Lehet egyáltalán bármit tenni? Járt már valaki hasonlóan?

nov. 10. 20:02
 1/10 anonim válasza:
100%

Szerintem a 24 órát úgy kell ebben az esetben értelmezni, hogy a hétvége ebbe az időintervallumba nem esik bele.

De érdekes ez a dolog, a probléma az, hogy hiába a 8 nap, akkor indul el a dolog, ha megindítják a visszakapcsolási folyamatot. Én kitartást tudok kívánni, lesz áram.

nov. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a 24 óra csütörtök lett volna akkor ma már lenne áram. Így csak hétfő, valószínűleg a reggeli órákban.
nov. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Egyet tudok mondani: a hibabejelentot ne hivogassatok hetvegen, ok nem kapcsolhatjak vissza au aramot! Ott dolgoztam es allandoan az aramvisszakapcsolas miatti sirasrivast hallgattam a call centerben... azert azt sosem tudtam megerteni, megis mire szamitottatok. Ismert volt gondolom, hogy nincs az ingatlanban aram, es a hataridok is.
nov. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Javaslatom, ha nagyon kell az aram, dumaljatok meg a szomszeddal, hogy addig hosszabbiton at adjon aramot.
nov. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Ilyeneket fölvesznek call centeresnek? 🤦
nov. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miert, mi a problemad? Ugye tudod, hogy a hibabejelento nem szeretetszolgalat, sem nem lelkisegely vonal?
nov. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Gondolom azért írta ezt 5-ös, mert nem tudsz egy épkézláb mondatot megfogalmazni és arra sincs igényed, hogy ékezeteket használj. Én biztos nem vettelek volna fel ügyfelesnek. Habár múltkor úgy beszélt egy velem, hogy rendre kellett utasítanom.... nem tudom mit képzeltek ti ott.


Kérdező ez a történet így nagyon bonyolult, nem tudjuk megitélni innen a távolból minimális infó alapján hogy pontosan mi történt, történik. Látod még a "szakértő" is csak hebegni tud.

De azok a hálózati szerelők akik visszaköti az órát tudtommal csak munkanapokon dolgoznak.

nov. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

En sem tudom, mit kepzelnek azok az ugyfelek, akiknel nemfizetes miatt kikotik az aramot, aztan ejjel hisztiznek es ha nem sikerul az erzelmi manipulacio, meg be is szolnak az ugyintezonek, hogy dogoljon meg...

Ekezetet nem fogok hasznalni ejjel agyban fekve telefonrol, akarhogy is szemelyeskedsz. Ennek nincs koze az ugyintezoi kompetenciakhoz, nagyon okos lehetsz te is. :)

nov. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is kikapcsolták az áramot annó. Még nem volt más csak posta meg csekk. Nem jött meg a levél, elfelejtettem, jöttek levették az órát. Van ilyen.

ügyfélszolgálat.

ügyfél...szolgálat.

Ízlelgesd!

nov. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Felbontották az utcát, nem tudtak villanyórát cserélni. Nagyanyám beengedte őket, de nem olvasták le, csak cserélték. Aztán kijött 100 ezres bírság, mert amit leírtak, az halvány volt, nem lehetett elolvasni. Nem voltam hajlandó fizetni. Erre elvitték az órát, mert nagyi a kertbe beengedte őket. Egy hétig nem volt áram! De bepereltem őket, bár kifizettem, kell az áram, a bíróság meg nekem adott igazat. Igaz, félévvel később. Szélhámosok, gazemberek voltak.
nov. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!