Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen a körkéses elektromos...

Milyen a körkéses elektromos borotva?

Figyelt kérdés
Jobb mint a rendes elektromos borotva? Miben jobb? 8000ért láttam Lidlben. Megéri?

nov. 18. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ami nekem van, az nekem jó. Ez egy Philips, nem akkus. Ez is 8 ezer volt. Vagy 10 évvel ezelőtt....

Milyen a "rendes"?

Az adott borotváról kell keresni véleményeket, mert minden fajtából lehet csinálni jót is rosszat is.

nov. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Körkésesből csak Philipset vennék, ők gyártják a legrégebb óta és könnyű beszerezni hozzá a csere pengét.
nov. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen alatt mit értesz? Hogy jó e? Én használtam vagy egy évig, elég simán lehet vele tartani az arcbőrt. Viszont nálam csak akkor volt jó, ha minden nap használtam, mert már a 2 napos borostát is rossz volt vele leszedni, így én abbahagytam a használatát, mert nincs mindig kedvem minden nap időt szánni erre. Most már one bladeet használok. Ez is rohadt jó és bármilyen hosszú szőrt kényelmesen le szedni vele. Ja amúgy én is Philipset mondok a körkésesre is.
nov. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Rendben. Akkor inkább hagyom ezt a dealt.
nov. 18. 17:02
 5/11 A kérdező kommentje:
Rendes alatt a rezgőkéses borotvát értem.
nov. 18. 17:04
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is Philips van. Kb 14 ezerért vettem. Ami pozitívum, hogy nem irritálja az arcbőrt, és nem eldobható, mint a rendes borotva kb havonta. Meg se vágom vele magam, nem szóródik szét a szőr, mert begyűjti és kitisztítom a belsejét havonta kb. A pengékrt is szoktam néha. Elvileg vízálló, én azért óvatos vagyok vele, víz alá nem tettem, csak a felső rész levehető, ahol a pengék is vannak, és azt kimosom.


Negatívum: nem szedi le tövig a szőrt. Ezzel kapcsolatban mások véleménye is érdekelne engem is. Nekem a töve ottmarad, tehát hiába borotválkozok alaposan, enyhe borosta megmarad, ha végigsimítom az arcom, érezni, hogy nem baba sima. A rendes borotva teljesen megszedte, igaz az a bőröm is simán sz.rrá húzta, és vérzett meg irritált, ha nem jól nyomtam.

nov. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor inkább hagyom a csudába és maradok a rendes elektromos gépemnél. Köszönöm
nov. 18. 19:21
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 nyilván sosem lesz full sima, mivel a penge és az arcod között ugye ott van a külső burkolat. Sztem a borotválkozásnál nem az számít, h full sima legyen, hanem az esztétikum. H látszódjon az igényesség, h rendszeresen foglalkozol vele, nem csak nő a szőr, ahogy az isten megadta, mint néhány embernél az 1 cm-es már nem borosta még nem szakállal.
nov. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
marhaság, vegyél egy normális DE borotvát.
nov. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9

Oké köszi

nov. 19. 04:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!