Ikszipszilon2 kérdése:

Milyen ipadot vegyek?

Figyelt kérdés
Igazabol csak jatekokra, jegyzetelni es esetleg tanulni szeretnek rajta. A legolcsobb megoldast keresnem 200 valamennyi GB-set (nem nagyon ertek hozza)

nov. 29. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Talán ez a legolcsóbb ha 256 gigásat nézel.

nov. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem nagyon értesz hozzá, akkor valószínűleg 200+ GB tárhelyre sincs szükséged.
nov. 30. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. Miért ne lenne ra szuksegem?
nov. 30. 14:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mihez kell a hely, azt írtam, valószínűleg. Ha tévedtem, felejtsd el.
nov. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jelenleg az iPad 9 és iPad 10 a belépő modellek, mindkettő megvásárolható 64 és 256 Gb-os változatban. Az iPad 9 kedvezőbb árban van a 64 Gb-os WiFi-s modell már 130.000 Ft-tól megvásárolható újonnan. A 10-es kb. 60.000 Ft-al több, cserébe nagyobb kijelzőt, és erősebb hardvert kínál (több benne a RAM és processzor).

Ha a legolcsóbb megoldást keresed, az komolyabb játékokhoz nem biztos, hogy megfelel, bár ezekre a modellekre is rengeteg játék érhető el. Jegyzetelni, böngészésre, streaminget nézni, irodai feladatokra, YouTube-ra és ehhez hasonló dolgokra viszont több, mint tökéletes.


Nekem az iPad 9 modell van, a legolcsóbbat választottam, Apple-nél viszont ez is prémium. Elég sok játék érhető el ehhez is az áruházban, ingyenesek is vannak szép számmal. Ha alap játékra kell, több, mint elegendő lesz. Átlagos használat mellet szerintem a 64 GB tárhely is, egyszerre igaz kevesebb játék fér rá, de ha meguntad, ezeket folyamatosan cserélgetheted. Nálam 3D magasabb grafikájú játék sem akadt meg rajta, és nem forrósodott. 130.000 Ft-ot szerintem megér, ebben az árban jobbat aligha lehet találni.

dec. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!