Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan kell jól beüzemelni az...

Hogyan kell jól beüzemelni az analóg tv-t?

Figyelt kérdés

Digi analóg tv szolgáltatásról lenne szó.

A probléma az hogy a csatornák nevét nem jelzi egyáltalán alul, csak pl S21 vagy C40, semmi csatornanév.

Hogyan tudnám ezt beállítani?

Régi orion lcd t32D tv

Eddig próbálkoztam a csatornakereséssel de nem jártam sikerrel



nov. 30. 17:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Analógon nem nevezi el őket automatikusan,miután a keresés végigfutott egyenként kell áthelyezni a megfelelő sorszámú helyre és nevet adni nekik.
nov. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Az szomorú.

Nem is gondoltuk hogy analóg lesz a szolgáltatás. Eddig vodafone volt azzal nem volt probléma, most megrendeltünk egy népszerű digis csomagot, amiben nem úgy állt hogy analóg lesz.

nov. 30. 18:28
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehetett számítani rá, hogy csak az analóg csatornákat képes fogni, mivel nincs ebben a tévében digitális tuner.

Külön dvb-c képes set top box kell, hogy a digitális csatornákat is tudd nézni.

nov. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Analóg TV-nek nincs RDS-e
nov. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz örülni neki de a hírek szerint pár hónapon belül a digi mindenhol lekapcsolja az analóg adást.

Úgyhogy vagy set top boxot kell kérned vagy újabb kiadású tévét beszerezni.

nov. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

#2# Nem nagyon értem,a diginél az a különleges hogy van még analóg adása is( régi képcsöves tévékhez)és digitális adás a modern "lapos"tévékhez.

Hogyhogy nálad csak analóg van?

A vodánál ugyanezzel a tévénél volt digitális adás?

Rákerestem erre a tévére de csak modern,digitális adás vételére alkalmast találtam,milyen idős az a "régi" ?

Ha LCD akkor annak tudni kell a digitális adást venni.

nov. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mi is kaptuk, annyi hogy a vodafone-nál volt mellé box is így még youtubeozni is lehetett rajta, meg rendesen kiírta a neveket, hd csatornák is voltak.

Digi nekem csomag, Digitv, 103 csatornának kéne lennie hd csatornákkal együtt, ebből van 47. Senki nem tájékoztatott minket hogy vegyünk mellé boxot.

A routerbe be van kötve, de digitális kábel tv-t nem fogja.

nov. 30. 19:36
 8/13 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Biztos vagy benne, hogy a TV nem tudja a DVB-C vételt? Amikor indítod a programozást, kábelest kell választani és digitális rendszert.

Voltak egyébként olyan régebbi típusok, ami nem tudta, de nem ártana ellenőrizni, mert ezeknél T32D eléggé általános típusjelzés, soha nem lehet tudni biztosra.

nov. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy az orionnál hogy van de az enyémben van külön analóg és van digitális csatornakeresés.A digitális próbáld,valamint van antennacsatlakozás beállítása,Antenna DVB-C-re kell állítani.

+ van olyan hogy TV újratelepítése-mindent gyárira visszaállít-hátha valami beállítás akadályozza a digitális csatornák megtalálását.

nov. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tudtommal MPEG4 és h.264 támogatás kell a tévén, ami kb. 15 éve megvan. A "box" más történet, olyan, mint egy játékkonzol, tehát csak videobemenet (gondolom HDMI) kell hozzá, IPTV alapú streamingszolgáltatás történetesen filmek helyett tévéadásokkal. Tehát vagy átmész egy "boxos" szolgáltatóhoz, vagy veszel egy külső tunert.
dec. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!