Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj az öngyújtómmal?

Mi lehet a baj az öngyújtómmal?

Figyelt kérdés

Feltöltöm, sziszeg is, szóval gondolom kicsit túltöltöttem, na mindegy, sziszeg még kb addig amíg nem gyújtom meg, viszont ahogy meggyújtom valami brutális lángja van, aztán már jobb lesz, de meggyújtom kb 5x és kifogy..


Ez így lenne normális, vagy valami rossz?


Fémöngyújtó, szóval nem látom meddig van gázzal töltve..



dec. 6. 19:02
 1/5 anonim válasza:
Veszel másikat kb 200 ft
dec. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De én ezt akarom használni, biztos nincs komoly baja..
dec. 6. 22:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Használj benzinest, sokkal menőbb.
dec. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

"De én ezt akarom használni, biztos nincs komoly baja.."

Neked van inkább ...

dec. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Öngyújtót nem lehet túltölteni. Ha tele van, több gáz már nem megy bele, hanem vissza kifúj a töltőszelepnél.


Amit leírtál az azt jelzi, hogy fogalmad sincs, hogy kell egy gyújtót megtölteni. Ezért van az, hogy töltés után elsőre óriási a láng, utána pedig egy-két gyújtás után kifogy. Magyarul: csak minimális gázt töltöttél bele.

dec. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!