Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Eredeti az AirPods Prom?

Eredeti az AirPods Prom?

Figyelt kérdés

Nemreg kaptam egy uj, bontatlan AirPods Prot. Leellenoriztem rajta a gyartasi szamtol kezdve kb mindent, osszehasonlitottam videok alapjan es arra jutottam hogy valoban eredeti, ahogy azt nekem mondtak is. Azonban en ugy tudom hogy a Pro keszulekben mar kell lennie zajszuronek ami az enyemben nincs (vagy csak nem talaltam meg ezt a funkciot). Tovabba meg akartam nezni az AirPods adatait es nem hoz be a keszulek neven es tipusan kivul semmit. (Pl kulonbozo gyartasi szamot vagy hogy hany %on van a keszulek vagy esetleg a zajszurest) Szoval az lenne a kerdesem hogy esetleg azert nem talalom ezeket mert a keszulekem nem eredeti? Vagy hogy tudnam ezeket egyaltalan elerni?

Nem ertek ezekhez az elektronikai dolgokhoz viszont lehet van koztetek aki igen es ebben jartas. Elore koszonom a segitseget.



dec. 10. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Telefonon a widgeteknél ha berakod azt, amelyik mutatja a telefon akksi százalékát meg az apple watch töltöttségét, ott mutatnia kéne az airpods töltöttségét is. Én ha csak felnyitom az airpods prom tokját, már bevillan a widgetnél a tok és a fülesek töltöttsége is. A zajszűrés funkciót meg a jobb felső menü lehúzásával, majd a hangerőszabályozó nyomvatartásával éred el. Három kis gomb a csúszka alatt.


Ha ezek közül egyik sem jó, akkor lehet magán a telefonon található IOS túl régi (bár ezt nem tartom valószínűnek hogy emiatt lenne) vagy az IPhoneod nem eredeti.

dec. 10. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Beállítások -› Bluetooth és itt az airpods melletti kis kék i betüre koppintva éred el a beállításokat, sorozatszámokat.

Honnan van? Aki adta hol vette, mikor, mennyiért, stb?

dec. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Mar probaltam a hangeronel elerni a tajszurest viszont nem adta ki. Videoba lattam hogy ott kene legyen 3ikon de nekem egy sincs.

2. Ezt is probaltam mar de az eszkoz neven es fajtajan kivul mast nem hoz ki. A frissites a legujabb a telefonon. (17.1.2) Egyik baratomtol kaptam nemreg. Elvileg egy megbizhato embertol vette aki tobbszor intezett mar neki telefont, orat stb. Azok be is voltak valahol vizsgalva es eredetiek voltak ezert is merte rabizni hogy szerezzen nekem AirPodsot.

dec. 10. 09:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor úgy tűnik nem annyira megbízható az az ember. Vagy azt is átverték...
dec. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Morzsi007 ***** válasza:
Én is vásároltam már megbízható embertől Apple cuccokat, fele eredeti volt, fele nem. Egy telefonnál gyorsan kijön, ha hamisítvány. Egy Airpods-nál már nehezebb megállapítani, főleg ránézésre. Lehet, hogy mégsem original a fülesed.
dec. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!