Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen powerbankor vegyek a...

Milyen powerbankor vegyek a mellényhez?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy Flamevest fűthető mellényt. Már a harmadik powerbankor vásárolom hozzá, mert sajnos elindítani még egyikkel se sikerült.

Először próbáltam egy 2000mah powerbankal, semmit nem csinált, aztán egy nagyobb 10400mah méretű powerbankal, azzal is csak villogott kettőt és ennyi. Most vettem egy harmadik 25000mah powerbankor, először meg is örültem mert bekapcsolt a mellény gombja olyan 2 másodpercig, aztán ki. Azóta akárhányszor bekapcsolom teljesen lekapcsolja még a powerbankot is. Akinek van ilyen mellénye milyen powerbankot használ? Mert valahogy nehezen tudom elhinni hogy ekkora méretű powerbank kellene.



dec. 10. 09:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem a mAh-t kellene nézni hanem a V-ot...

Nem írja annak a szerencsétlen mellénynek a leírása hogy milyen feszültség kell neki?

dec. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
GAgyit vettél.
dec. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Ne a mAh-t nézd hanem a watt-ot a kimeneten.
dec. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Itt tesztelik, és nem írnak valami különleges powerbankról.

[link]

dec. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Lehet, hogy zárlatos a mellény, hibás.

5V / 2A dugasztápról nem kellene ennek menni? Csak a próba kedvéért, ahogy olvasom a specifikációt.

Ja, nem olvasom, mert nem közölted.

dec. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Ráhibáztam, egy eMagos vásárló visszajelzése:


"Amit nem írt a leírás, hogy 2A leadására képes powerbank kell hozzá a címkéje szerint. Ezt jó tudni. Nekem csak 1 A-s van, azzal kicsit lassan melegszik."

dec. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Itt is ilyet ajánlanak:

[link]

[link]

dec. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem kaptam hozzá leírást, ha lenne nyilván nem itt kérdezném :) A weboldal ahonnan rendeltem nem adott külön leírást, pedig 3 emailben is kérdeztem. (Eltekintek hogy lehúztak 800 forinttal az elsőbbségi szállítás miatt, pedig nem érkezett elsőbbséggel :D )

A powerbank adatai:

(Nem tudom értelmezni)

Input: 5V/1.0A

Output1: 5V/1A

Output2: 5V/1A

Output3: 5V/2.0A

3 db USB csatlakozó van rajta, viszont mindegyik csatlakozón ugyanazt csinálja. Egyszerre vettünk 4 mellényt, mindegyik ugyanezt produkálja.

Kipróbáltuk sima telefontöltő adapterre csatlakoztatva közvetlenül, úgy bekapcsolt.

dec. 10. 17:04
 9/16 anonim ***** válasza:
Pedig ott van, elvileg a 3. port lead 2 ampert. Márkás legalább?
dec. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%
Vegyél két 200Ah-s akksit. Az sem baj ha már selejtes. Amig cipeled magaddal, sosem fogsz fázni!
dec. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!