Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hány blokk magas a Minecraft...

Hány blokk magas a Minecraft legmagasabb hegye?

Figyelt kérdés
Sok videót néztem már a minecraft hegyekről, de mindegyikben mást írtak. A leggyakoribban szereplő szám a 256 blokk, de azért megkérdezem.

dec. 22. 08:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

A játékban az építési magassághatár 256 blokk, ezért is lehet maximum ekkora egy hegy a játékban. 256 blokknál magasabbra nem is lehet építeni, mert nem engedi a játék.

- legalábbis a régebbi verziókban. 1.17től felfelé meg lett növelve az építési határ egészen 256 blokkra, így az új verziókban ilyen magas lehet egy hegy.

dec. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Elnézést, 320ra lett megnövelve*
dec. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi. És ha egy ilyen magas hegyen (márpedig ez elég magasnak számít a Minecraftban) nincs hóréteg akkor az hibának számít, vagy természetes?
dec. 22. 09:17
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez függ a biomtól is. Ha pl dzavanna, ahol ugye nem esik eső akkor természetes hogy nincs ott hó sem.

Emellett esős biomokban is előfordulhat, hogy nem generalódik hó, de ha egy esős időben a közelében vagy akkor le megjelenik az is.

dec. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi, csak azért kérdeztem, mert jelenleg 230 blokk magasan vagyok és egy darab hó sincsen. De a hőmérséklet -5 fok.
dec. 22. 09:38
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen biomban vagy?
dec. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Sziklás hegység, a tájat fenyőerdő borítja. (hó nélkül)
dec. 22. 09:47
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szerintem okés hogy nincs hó, majd ha esik akkor lesz :D

Ha most szeretnéd akkor állítsd az időt esőre, és pár perc múlva megjelenik majd a hó is.

dec. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azaz hegység és tajga határán. Most már csak 190 blokk magasan vagyok, a hőmérséklet -2 fokra
dec. 22. 10:32
 10/14 A kérdező kommentje:
Jó, átállítottam esőre, visszamentem 240 blokk magasságra, és egyelőre a jelenlegi -7 fok miatt csak jégfedél jelent meg a blokkokon.
dec. 22. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!