Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ajándékba kaptam egy apple...

Ajándékba kaptam egy apple airpodsot. Az apple oldalán a serial number ellenőrzésnél azt írja ki, hogy sajnáljuk, de nem tudjuk ellenőrizni a vásárlási dátumot. Ez miért van?

Figyelt kérdés

Ez a teljes szöveg:

Sajnáljuk, de jelenleg nem tudjuk igazolni az AirPods vásárlási dátumát

Ellenőrizze, hogy az AirPods párosítva van-e az iPhone vagy iPad készülékkel. Ezután jelentkezzen be Apple ID azonosítójával, és frissítse a vásárlási dátumot a nyugta alapján.


Felismeri, hogy egy airpodsról van szó, nem gondolom, hogy hamisítványt kaptam volna, mert minden tökéletesen működik és megegyezik minden az eredetivel, még a súlya is. De akkor miért írja ezt ki? Sajnos nyugta az nincs hozzá amivel igazolni tudnám a vásárlást, mert ajándékba kaptam.


dec. 28. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Párosítottad az iPhone-al?
dec. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, hallgattam is már rajta zenét. A lokátoron is látom. Vagy esetleg kell valami külön beállítást / párosítást elvégezni rajta?

Kicsomagoltam, meg is jelent az iphoneon, hogy párosítás, végigpörgettem a beállításokat rajta és már használhattam is.

Minden jónak tűnik rajta, csak a serial number ellenőrzéssel van gondom, hogy vajon miért írja ezt ki.

Ha kamu lenne, gondolom ki is írná, hogy nem talál a serial number szerint semmit, de felismeri, hogy airpodsról van szó.

Illetve végignéztem rajta mindent, maga a tokon és a füleseken is a megfelelő serial number szerepel, minden úgy működik ahogy az eredetinek is kellene.

dec. 28. 12:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha átvilágítod a tok tetejét úgy, hogy nyitva van, látod benne azokat a szálakat?


Youtubeon van erről videó, hogy pontosan hol kell.


Ha van benne, akkor eredeti.

dec. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen. Átvilágítottam és van benne. Szóval úgy gondolom eredeti, mert minden olyan rajta mint az eredetin. Csak azt nem értem a serial number ellenőrzésnél miért írja ezt nekem.
dec. 29. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!