Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért tölt lassan az apple...

Miért tölt lassan az apple pencilem?

Figyelt kérdés

Nagyjából másfél hónapja vettem egy apple pencilt, és egészen idáig kb. 20-25 perc alatt feltöltődött 100%-ra.

Most viszont mikor rácsatlakoztattam az iPad-re, fél óra alatt 2%-ot töltődött, aztán átraktam normális töltőre, de azzal sem sokkal gyorsabb..

Ez miért van? Mit kell csinálnom vele?

Köszönöm a válaszokat!



dec. 29. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Mit kell csinálni?

Gariztatni.

dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

[link]


Sokmindent nem tudsz csinálni.

Újracsatlakoztatod (kék i betűre koppintasz és elfelejteted az iPaddel), aztán kb ennyi.

Lehet hogy meghalt az akkumulátora.

dec. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
apple termék...
dec. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Apple termékeknél van az a bizonyos optimalizált töltés! Az optimalizált töltés be tanulja az adott Apple termék használatát / töltési szokásait. Ezt az optimalizált töltést ki lehet kapcsolni! Amikor a tabletre rá van csatlakoztatva az Apple Pencil akkor meg kell jelenjen a menüben egy pencil menü. És ebbe a pencil menübe menj bele, és ott keresd meg az optimalizált töltést. És kapcsolt ki az optimalizált töltést! És kész ennyi a probléma megoldása! Amennyiben nincs pencil menü, akkor nem eredeti Apple pencil! Szóval ott kell lennie egy + pencil menünek amikor a tabletre van csatlakoztava a pencil! És abba menj bele!
jan. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!