Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mitől recseghet a hálozati...

Nicola73 kérdése:

Mitől recseghet a hálozati elosztó piros kapcsolója ?

Figyelt kérdés
Van egy 16 Amperes hálozati elosztóm amin van a gép a monitor a hangfal meg pár deck. Mikor bekapcsolom recsegő hangot ad kicsit elalszik a lámpa aztán ismét ég és elmúlik a recsegés. Kontakt hiba lehet vagy túlterhelés ? Esetleg valami eszköz ami rajta van zárlatos ?

jan. 2. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet maga a kapcsoló hibás. Túl sok kapcsolgatásnál elfárad benne a rugó és a benne lévő érzékelő lábak nem megfelelő pozícióban vannak sokszor tehát nincs megfelelő kontakt és ez okozhat recsegést. Legtöbb ilyen elosztó úgy gagyi ahogy van kapcsolóval mindennel együtt, legjobb ha lecseréled.
jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezekbe általában elég söpredék kapcsolót raknak, ha a napi áramtalanítást ezzel oldod meg, hamar kipurcan.
jan. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jah kontaktos. Tényleg a legsöpredékebb kapcsolókat teszik ezekbe. Én kivettem, összekötöttem a vezetékeket osztán lehet tovább használni a hosszabbítót.
jan. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem még ilyennel sosem volt problémám, igaz, 3-4 évnél hosszabb ideig nem használtam egyet sem, mert akkor mindig új helyre költözött az iroda.


Tán nem billentetted át "rendesen".

jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!