Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem egy Xbox game pass...

Vettem egy Xbox game pass ultimatet és még kaptam a kódot és azt írta rajta hogy globál cod de mikor beírom akkor ezt írja kí "Ezt a kód nem váltható be.A fiókjáétól eltérő régióban lett megvásárolva. Lehet valamit kezdeni?

Figyelt kérdés

jan. 3. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Hol vetted? Ott nem tudod megkérdezni, reklamálni?
jan. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha global akkor működnie kellene, esetleg olvasd el alaposabban az email-t amit küldtek, vagy a weboldalt és állítsd át az xboxodon a régiót a megfelelőre ha mégsem az, majd ha aktiváltad akkor állítsd vissza. Azt nem tudom hogy IP címet néznek-e, de ilyen régiós beállítás van az xboxban úgyhogy megér egy próbát szerintem.
jan. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem global a kód ha régióproblémája van. Kétes helyek szokták ilyen átveréseket csinálni, biztos, hogy ők is tudják, hogy régiózáras. Ugyanis ezek az olcsó kódok általában úgy vannak, hogy egy csóró régióból veszik őket ahol sokkal oclsóbbak és haszonnal tovább adják. Mindesetre, ha a kód érvényes akkor így is megoldható a dolog. Először is kell egy VPN az egy olyan szoftver ami átalakítja az IP címedet (ami megadja a helyet ahonnan netezel) egy másikra. Ezek általában fizetőősek, de vannak ingyenesen használhatóak is ha csak ilyen rövid időre kell. A Tunnelbear meg a Hola! például amikre emlékszem. Azt azért jó lenne tudni honnan van a kód mert ha valami nagyon egzotikus országból az gond lehet, ingyenes VPN nem biztos, hogy támogatja. Ha a VPNt telepítetted és beaktiváltad PCn vagy mobilon akkor be kell állítanod melyik országból valónak lásson. Itt jön az, hogy jó lenne tudni a régióját a kódnak. A legtöbb ilyen kódot Törökországból, Brazíliából, Argentínából szokták venni ahol nagyon rossz a pénz értéke szóval lehet egy kicsit játszani ha nincs más támpont. Az account.microsoft.com weboldalon be kell lépnek az Xboxos profiloddal ha a VPN aktív és ott aktiválod a kódot a megfelelő menüben. Azt hiszem el van dugva valahol az előfizetések rész legalján egy lenyíló menüben. Úgy már el fogja fogadni, mert csak azt nézi, hogy az IP címed megegyezik-e a kódtól várt IP címmel. A profilod régiója nem számít. Ha egyszer bevette akkor soha többet nem fog ránézni, mindenhol fog működni mintha saját régiós lenne. Ugyanez vonatkozik bármilyen újabb (Xbox 360 utáni) Xbox/Microsoft kódra (pl teljes játékok). Csak az aktiváláson kell túljutni és aztán minden elfogadja.
jan. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vpn el sikerül
jan. 5. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!