M-márkó kérdése:

Viber aktiválás?

Figyelt kérdés
Hogy lehet aktiválni vibert táblagépre ha csak internetes sim kártyát hadználok, ugye a sim csak sms-re meg netre alkalmas, de a viber meg hívással akar aktiválni.

jan. 6. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Viberhez kell a mobilszámod is, regisztrációnál meg kell adni, csak azzal lehet aktiválni.
jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Engem sose hívott fel a Viber, pár hónapja SMS érkezett a megadott telefonszámra, az aktiválási kóddal.

Miért hívna fel a Viber normál hívással aktiváláskor, magas költségbe kerülne az nekik... Kizárólag a SMS-hez kell a telefonszám.

Régen volt "Csak internet" kártyám, SMS üzenetet tudott fogadni.

jan. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2. A viber valóban hív aktiválásnál, de ezt nem kell fogadni. Engem legalábbis mindig hívással aktivált és nem egyszer kellett már újra aktiválnom, szóval biztos, hogy hív.
jan. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Értem, én 2 hónapja aktiváltam egy új telefonon és nem hívott, régebben se hívott, nem tudom ez mitől függ, lehet hogy ha már hozzá volt rendelve egy szám hosszú ideig akkor nem hív, nem tudom.
jan. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez a sim internetre meg sms fogadásra küldésre való vagyis internetre van csak előfizetve, de telefonszám az tartozik hozzá azt be is írtam, de ugye a hívás fogadás indítás levan tiltva, viber aktiválásnál azt adja be, h hívás fogadása és írja be az utolsó 4 számjegyét a telefonszámnak amiről hívnak.

Végül sikerült megoldani, de amúgy le is tiltott már, h mára nincs több próbálkozás.

Kikapcsoltam a tabot 10 percre majd miután visszakapcsoltam kiírta nem fejeztem be az aktiválást, rányomtam és megcsinálta magát.

jan. 6. 20:36
 6/7 anonim ***** válasza:

A viber ennyire vacak lett? Sose volt túl jó, de mostanában sok problémát olvasok vele kapcsolatban.

Engem sosem hívott, pedig nemrég cseréltem telefont és aktiválni kellett. Csak a foxpost miatt tartom. :D

jan. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem eddig mindig hívással aktivált, most nemrég is, de lehet megváltoztatható valahogy.
jan. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!