Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ez a kis kulcstartó lámpa...

Ez a kis kulcstartó lámpa mennyire lehet jó választás?

Figyelt kérdés
[link]
jan. 10. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Figyi, bemegyek a kínaiba és veszek 500 forintért egy kulcsra tehető lámpát. Erős fénye van, és ha nem minden percben használod, egész szép ideig jó. Ennyit nem adnék ki lámpáért, amennyi a linkben van.
jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem ilyenem van, aliról rendeltem 700 forintért. Rövid ideig világít, de nagyon erősen. Utána ha ki és bekapcsolom újra erős a fénye pár percig. A mágnese nem túl erős.
jan. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor 700 volt. Nem tudom, másnál milyen árat fog mutatni. Nálam 3000. De ugyanez fent van olcsón is.

[link]

jan. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
First order price 762 ft.
jan. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én innen vettem kettőt. Nem egy nagy szám, ha pár percre kell nagy fény arra jó, de ha huzamosabb időre kell világítás, akkor márt válassz.

[link]

jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jóóó hááát ez egy emos lámpa. Gagyi csájná oldalakat ne linkeljetek ide, mert hányok..
jan. 11. 07:26
 7/9 Szirty ***** válasza:
Az szokott lenni ezekkel a kulcstartós lámpákkal, hogy bekapcsolódik a zsebedben és lemerül.
jan. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Jóóó hááát ez egy emos lámpa"

Ugyanazon a soron gyártva mint a tized annyiért megvehető.

jan. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jaja, tudom. Korlátoltak szemébe "Csak a neve más" ugyanazon az ágyon is lehet egyébként hülyegyereket csinálni mint értelmiségit!
jan. 11. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!