Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem egy lézer nyomtatót és...

Vettem egy lézer nyomtatót és az alábbi történt. Nem annyira egy olcsó nyomtató,de nem akarom elhiunni hogy kb 200 a4 es oldal 11 betumeret majdnem az osszes teleirt,hogy kifogyott.Eloszor kazetta hibat irt majd meg nyomtattam?

Figyelt kérdés
ezutan kb 40lapot kinyomtattam es egyszer csak elkezdett csikozni majd 'nincs festék' jelzés jött.A kérdésem a követkeők: biztos a festék fogyott ki?Milyen más hibák jöhetnek még elő?

jan. 15. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Mi van a nyomtató, illetve a patron leírásában? Mi a nyomtató pontos típusa?
jan. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mire kell szavazni?
jan. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sok lézernyomtatónál csak "demo" festékkazettát adnak, kevés festék van benne.

Vedd ki a kazettát és rázd fel. Lehet, hogy tovább megy.

jan. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
84%

Van ilyen, hogy a mellékelt tonerkazetta csak párszáz oldalra elegendő, utána venned kell egy nagyobb kapacitású másikat, nyilván a gyártó így igyekszik maximálni a rólad lehúzott hasznot.

Régen vettem egy Xeroxot, az eleve sokáig tartott, de azóta is tudom töltögetni porral (toner).

Méghozzá gyárilag utántöltő dugóval ellátott a kazetta.

jan. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Rázogasd meg a tonert, úgy még pár oldalt ki lehet nyomtatni vele.

De általában a készülékhez adott festékpatron, toner, stb az jóval kisebb mennyiséget tartalmaz mint amit amúgy tudsz venni hozzá. Ez a lényege... vedd meg a nyomtatót és vegyél utána rögtön tonert is.

jan. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szirty ***** válasza:
100%

Az új nyomtatóval adott festékkazettában nagyon kevés festék van.

Így vagy tíz-húszezerrel olcsóbban tudják adni.

Marketing... Ez ilyen.

jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na ezért szoktam inkább felújított irodait venni. 150-200 körül hozzád vágnak egy Ricoh MP C307-est, aztán az megy ítéletnapig. Ha mégis kifogyna, semmi gond, egy beállítás átállításával már el is fogadta az utángyártott kazettát.


Igaz, hogy hatszoros ára van, viszont cserébe tud is annyival többet egy ilyen kategóriájú gép.

jan. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!